Jump to content
IGNORED

Psihoterapija

Tale

Recommended Posts

Ma ne slusaj ih gli, ljubomorni su samo

Najbolje da ces u 40toj da pocinjes sa rezimom 09-17(18,19...)

Nego, ako je pola tvojih prica tacno, baci se npr na usluzno setanje kucica (starijim) usamljenim gospodjama

Bice para, a ako se pokazes bice i po neka nekretnina da se prokocka

Edited by pbg12345
  • +1 1
  • -1 1
18 minutes ago, Zli Gli said:

Minusi su sto radi ko crnac, fizicka aktivnost nula, zdere, socijalni zivot jako tanak i to kazem ja koji nisam nikakav partimanijak, cak naprotiv...

Ispunjavam sve uslove. Adaptiran sam. 

Ako budeš u prilici pitaj druga koji je to kurs. 

10 godina sam u fazi prekvalifikacije. 

Pošalji mi poruku saznaš. Pliz

1 minute ago, Fakundo Sava said:

Ispunjavam sve uslove. Adaptiran sam. 

Ako budeš u prilici pitaj druga koji je to kurs. 

10 godina sam u fazi prekvalifikacije. 

Pošalji mi poruku saznaš. Pliz

image.png.a4b8b8817d594b3cb341c0e3303c0c8e.png

17 minutes ago, morgana said:

^^to ti je dizajn i potpomognuti razvoj sajtova, sad dosta in platforma

webflow

1 hour ago, napadaj said:

Nama jedna pripravnica utekla tako što je radila 5 dana, pa sledeće nedelje javila da je bolesna, nije došla narednih sedam dana i onda samo pustila poruku sekretarici da više neće dolaziti.

Na konkurse nam se javlja između 5 i 15 ljudi, a nekada smo dobijali po više stotina prijava. Kad sam ja dobio posao ovde, bilo je oko 300 ljudi (moj šef tvrdi 500, ali mislim da preteruje), sad se toliko ne javi na konkurse za dve godine. Ista priča i po drugim kancelarijama koliko znamo (mada ne znam kako je u BDK ili JPM, recimo).

Iz Radišine priče zaključujem da ne idu ljudi toliko ni u sav IT, već samo u grane koje su lakše i popularnije, tako da se pitam šta tačno klinci rade. Kapiram da se zapošljavaju po call centrima, tik-tokuju, influensuju po instagramu i snepčetu, rade kao fitnes treneri, planeri ishrane itd, ali i dalje ne kapiram gde su tolike stotine i hiljade dece koje su se javljale na konkurse po većim kancelarijama i firmama.

500 advokata? To sa regionom?

24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

500 advokata? To sa regionom?

Ma pripravnika

Tad su nam konkursi bili takvi da je u uži krug ulazilo 30 ljudi, pa se od toga birao jedan, sad ne možemo da namaknemo ukupno 30 po konkursu.

18 hours ago, radisa said:

Gore rečeni junior nije kod mene... :)

Kod mene nema više mesta za juniore, posle nekog kurcšlusa od pre nekoliko dana, mislim da više nikada naćemo uzeti juniora... Bukvalno su nam poslednja 4 otišla u trenutku kad taman počinješ da naplaćuješ znanje koje su stekli... Opšti popizd je... Sad vijamo ljude sa iskustvom,koliko god da koštaju...

Radiša, ja sve ko Zeka samo što znam francuski, engleski tečan a govorim native srpski, hrvatski, bosanski, hercegovački i crnogorski. 

I mlađa sam od nje, verovao ti ili ne :mad:

A imam i iskustva u IT (ovo sad vežbam skill laganja) 

• Haha 2
11 hours ago, Plajvi said:

Vucic je makar bio direktor bazena 

...u zimskom periodu.

6 hours ago, pbg12345 said:

Nego, ako je pola tvojih prica tacno, baci se npr na usluzno setanje kucica (starijim) usamljenim gospodjama

Bice para, a ako se pokazes bice i po neka nekretnina da se prokocka

vidim da su IT-jevci zaposeli ovu temu ko skakavci, i samo popločavaju put ka paklu.

ne daj se, zli, 

ne daj se godinama, moja zli...

• +1 1
  • Haha 3
7 hours ago, Zli Gli said:

Ima mnogi da izjedete svoje reci kad opet nadjem leba bez motike foru, i ne za 1500 jer je to kesa cak i za jadnu Srbiju nego 2000+. Izmislicu nesto cim dodjem sebi od ovog sranja, tamo negde 2028. godine.

@Plajvi

Pomenuh negde vec neki webflow, drug je prodavao ona Iqos sranja u Bg, lazne cigare, za 500e mesecno i posle 6 meseci ucio ovo kad je pocela korona i zakljucavanja ubrzanim tempom, kaze da bi mu trebalo mnogo duze inace. I evo danas radi za neke Dance, Holandjane, Amere, razne strance, ima stalni posao i jos neke dodatne honorarne, urnise se od para tipa ima primanja kao platu u Svajcarskoj. Minusi su sto radi ko crnac, fizicka aktivnost nula, zdere, socijalni zivot jako tanak i to kazem ja koji nisam nikakav partimanijak, cak naprotiv... ali ako gledamo samo kes, izgleda da je to zlatna koka, covek nikakve veze nije imao sa IT sektorom pre toga.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

sta ce ti golem kesh? fora je da te drugi finansiraju. oni imaju kesh a ti sve drugo ( ali bez cilja je sve prostitucija. kad budes nasao cilj onda vec je to dream) salim se malo, nemoj mi zameriti.

ti sebe spustas tj srozavas.

bojis se kao i mnogi drugi. zajebane su stvari to.

moras da nadjes nekog ozbiljnog lika/ likusu koji bi te oslobodili straha da se vines negde.

i to kasno je. to je lose. imao sam to sa 14 godina da je kasno da ispravim nesto ne znam ni sta. posle ide to redom.

kasno je ovo kasno za ono i na kraju moras malo da popustis u zahtevima.

kad kazes kasno je ti onda odmah uradi to.

sorry na smoru.

sedim pored mora. oko mene niko, iza borovi,malo talasici, stencuge,mesec, jebote ne zalim se. fali mi camac. to mi je novi cilj.nesto skromno. nekad sam se bojao vode al sam zudeo za njom😀

Brate bradilko, posle tvojih poruka cesto dobijem zelju da se jako udrogiram nekim koksom, i to smatraj kao kompliment jer nikad nikakvu drogu nisam probao. I taj camac kao ti cu isto da kupim a do tad jezdim sa drugom na ovom nekom fensi kajak bordu, dobra stvar skroz. e53a43e47683ba3bfe693b06ecfd3d48.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

11 hours ago, Sara said:

Znam za osobu koja se prijavljuje za sve poslove koji joj se ucine zanimljivo, u siviju masno laze, a onda preko yt pokusava da nauci osnove. Par puta su je primili ali na kratko. Zivi u NY 

Ja bi jako volela da imam takvu strukturu mozga.

Ja znam priču o liku koji rade Sales za IT firme u Americi. Na papiru ima super CV, sa sve kontaktima i preporukama. Kao i svaki Sales deo plate je fiksan a drugi deo zavisi od učinka. 

Fora je da kada ga prime, prvih mesec dva prođe u učenju proizvoda i firme, druga dva su ispitivanje tržišta i ručkovi sa potencijalnim klijentima, posle sledi sušni period koji se preseče bolovanjem. U pametnijim firmama su ga skontali za par meseci ali bilo je nekih koje je baš ukanalio ali je sve uredno stavio u CV. Zadnji put kada su ga uhvatili bilo je jer se vadio da je u problemu jer mu dete ima rak, pa je firma poslala cveće ili tako nešto pa su skontali da je to ipak laž. Startupova i IT firmi makar ima koliko hoćeš po svetu, tako da kontam da lik može komotno da tera do penzije.

Edited by *edited by mod
8 hours ago, Zli Gli said:

Ima mnogi da izjedete svoje reci kad opet nadjem leba bez motike foru, i ne za 1500 jer je to kesa cak i za jadnu Srbiju nego 2000+. Izmislicu nesto cim dodjem sebi od ovog sranja.

Otvori Podcast. Mislim da ti ovde još samo to nisu predložili.