Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Ovo oko miska su najobicnija nsklapanja zato sto je on pekmanov menadzer, a pekman igrac koji mu donosi najvise love. On ce u svskom slucaju drzati vecinu igraca, nrma sanse sa ima bilo kakve veze sa partizanom. On trenutno drzi celu zvezdu, partizan ne moze da ga zaobidje sve i da hoce, tako da je to verovatno izmastano negde na internetu pa se prenelo ovde.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

@lezilebovic: Naravno. Nema šansi da se neko iz kluba setio najbogatijeg zaljubljenika u Partizan koji svaki čas dolazi U Pionir i vrti se oko kluba.

 

Sigurno je Darko dok je šetao krug unutar zgrade pomislio na to, pustio sms Misku... I ostalo je istorija.

 

Tebi je baš mrsko da pogledaš oko sebe, shvatiš da ima i bogatijih košarkaša od Pekovića, shvatiš da niko od njih nije rad da šljusne kapital u matični klub i priupitaš se zašto. Je l' neki 'za druge se navija' fazon il nešto opipljivije?

Link to comment

Nisi mi odgovorio na pitanje :) Pusti čekanje, lako je posle biti pametan. Šta ti misliš sada da je najbolje rešenje za KKP?

Najbolje rešenje je da se, prvo, ustanove jasna pravila izbora rukovodstva i rada organa kluba, a ne da na skupštinama sede neki ljudi izabrani po čudnim kriterijumima. To prvo, kao osnova za sve. 

Dalje, da se javnosti prikaže što je moguće više informacija o poslovanju kluba, kako bismo mogli da se odredimo prema uzrocima trenutnog stanja. 

 

Što se tiče personalnih rešenja, a ona su u ovom trenutku manje bitna, slažem se da su Peković i Berić dobra rešenja. Ali ponavljam - meni ta dva imena ovako izolovano ne govore mnogo. Naravno da je bolje da oni budu u klubu a ne, lupam, neki Branko Ružić, Zečević, Vučelić ili Mladenović. 

 

Bilo bi, dakle, najbolje da u klub uđe grupa bivših igrača i kvalitetnih menadžera koji bi napravili plan smanjenja dugova u nekom narednom periodu, uz apsolutno transparentno poslovanje koje bi trebalo da motiviše nas navijače da pružimo (finansijsku) podršku klubu, kupovinom sezonske karte koja bi koštala nešto više od realne cene, zatim kupovinom navijačkih rekvizita, pretplatom na klupski časopis, promocijom među našim navijačima u inostranstvu, itd. To možda neće vratiti dug odmah ali će da delom smanjiti, što je u ovom trenutku izuzetno značajno.

 

Zatim, potrebno je ovo što već duže vreme pričaš - agresivni marketing i lovljenje sponzora. Što se mene tiče, nemam nikakav problem da nam na dresovima bude više reklamnih panoa nego banera u Parovima ako će to da donese pare. No, ja o marketingu ne znam ništa, ali bar znam šta mu je svrha.

 

I konačno, okretanje ka pravljenju novih igrača. Poslednji produkt naše škole koji je dogurao do prvog tima je Mihailo Andrić ako se ne varam. .To je sramotno. Ono što održava u životu FK Partizan je upravo produkcija mladih igrača. Naravno da povraćaj novca ne može da bude ni približan iznosima u fudbalu ali to je generalno gledano dobar model. Moramo da pravimo igrače koje ćemo sutra da prodajemo. Ne znam kakvo je stanje što se tiče struke™ u našim mlađim kategodijama ali znam kakav je rezultat.

Link to comment

Blud, Kralj, Pejsi...čekam vaše odgovore. Otvorili ste temu, ajde da je zatvorimo. Od onog četvrtog se ne nadam odgovoru.

 

Ed, evo pejsija :)

Edited by Timmy
Link to comment

Zvezdine legende igraju preko leta reprezentativna takmičenja.

Nisi završio sa prethodnim, A ideš dalje.. Čekaj, prvo odgovori na pitanje. Pominješ bogate igrače. Ko su i gde su oni? Pomozi meni, A ja ću obećavam to nekako preneti komisiji.

Link to comment

Pejsi, ok. Jedini normala put slažem se. Al da se ne lažemo, koliki je procenat verovatnoce da se to desi? Jefnocifren sigurno.. Jbga, al tako je.

 

I šta nam onda ostaje, da se nadamo da će Pek i Mića biti normalni rukovodioci.

Edited by Timmy
Link to comment

Ovo oko miska su najobicnija nsklapanja zato sto je on pekmanov menadzer, a pekman igrac koji mu donosi najvise love. On ce u svskom slucaju drzati vecinu igraca, nrma sanse sa ima bilo kakve veze sa partizanom. On trenutno drzi celu zvezdu, partizan ne moze da ga zaobidje sve i da hoce, tako da je to verovatno izmastano negde na internetu pa se prenelo ovde.

 

+1. I mene čudi što bi se on sad aangažovao oko KKP kada pravi ceo roster u KKCZ, a i u trenutnom angažmanu može da ubacuje igrače u KKP ako proceni da je to dobro za njih. Ne vidim šta može da dobije ličnim angažovanje, a vidim šta može da izgubi.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pejsi, ok. Jedini normala put slažem se. Al da se ne lažemo, koliki je procenat verovatnoce da se to desi? Jefnocifren sigurno.. Jbga, al tako je.

 

I šta nam onda ostaje, da se nadamo da će Pek i Mića biti normalni rukovodioci.

Tako nekako. S tim da ne treba da odbacujemo opciju da neko stoji iza njih. Zato kažem - hajde da vidimo kako će se stvari odvijati i da ne padamo u euforiju. Bolje je sa Berićem i Pekovićem, samo treba da vidimo koliko bolje.

Link to comment

Blud, Kralj, Pejsi...čekam vaše odgovore. Otvorili ste temu, ajde da je zatvorimo. Od onog četvrtog se ne nadam odgovoru.

 

Ed, evo pejsija :)

 

Ne znam sta bih ti odgovorio, recimo da nemam tu neku zelju da ubedim sagovornika u nesto u sta verujem - iako kontam da je to dominantna karakterna crta prosecnog forumasa. Ovo sto ti pisem shvati kao moje misljenje, koje zapravo nemam nikakvu nameru ili iluziju da ces prihvatiti.

 

Mogu ti samo reci da mi je blesavo pomisliti da bivsi igraci mogu voditi klub na nivou Partizana. Dakle Beric Rebraca Drobnjak itd, sve je to lepo ako ce da budu treneri, selektori, skauti, bilo sta sto ima veze sa basketom. Oni su manje sposobni da vode klub od prosecnog forumasa, zato jer verujem da je vecina diskutanata ovde bolje edukovana od prosecnog sportiste sa sportskom gimnazijom i ekvivalentima. Mozes ti njih voleti kao ljude i sportiste ali oni nisu strucna lica. Takodje se postavlja pitanje ako su vec ambiciozni da budu sportski radnici, zasto se ranije nisu angazovali u nekom svom lokalnom klubu, gde su za male pare mogli da pomognu dosta, ili pokusali da rade u savezu, ili se na bilo koji drugi nacin angazovali u tom pravcu.

Po cemu je Pekovic inteligentniji/iskreniji/organizovaniji/whatever od Danilovica pa je tako bolje resenje?

Druga stvar, ja kontam da navijaci Partizana imaju taj izvestan kult i smatraju da su bolji od ostatka Srbije i da su iznad situacije - i ok, tvoje/vase pravo da se tako osecate.

Ali cinjenica je da vam je mehur sapunice pukao > bukvalno < u prvom momentu kada je para ponestalo. Lako je biti Lovrenj i insttitucija, kada se ima para, ali ocigledno nije lako biti Gagic, Vujosevic, Klobucar i KkPartizan kada se para nema. Sta hocu da kazem je - lepo je sto mislite da iza uglednih sportista ne stoji neko mudo, vec da oni to rade u duhu KkP, ali ako nas iskustvo zivljenja u Srbiji uci ista, to je bas suprotno. To sto vi nazivate realnoscu - da je Pekovic deo jedne zdrave price - bi zapravo bio veci presedan nego ovo sto vam drugi forumasi ovde govore.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...