Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

ili miloje gleda tekmu sa ulaza tunela, pošto je isključen zbog davljenja sudije, a dule sa klupe smušeno gleda kako ekipa gubi od krke. nije nemoguća situacija. posle ga na forumu teraju iz kluba i jebu kevu pekoviću što ga drži na klupi.

Link to comment

Nije mi samo jasno sta ce Misku Partizan ? Sta moze sa ovakvim Partizanom sto ne moze sa svojim klubom ?

 

Fale mu navijaci ? Videce da se zajebo...

 

Nova izlozbena tezga za igrace ? Besmisleno ako je u istoj ligi kao njegov prvi klub..

Link to comment

Ma dobro, malo navikavanja, pa će da se dignu barikade oko plamena. Kao mi sa Čovićem.

 

Nekad mi je bilo tužno gledati Dinamo kako postaje Kroacija, a danas bih voleo da su blizanci lepo na vreme promenili imena, boje, skladištili istoriju na sigurno, pa onda tek pristali da ih jašu tajkuni jajare i od njih prave najzdravije klubove u državi.

Link to comment

Nije mi samo jasno sta ce Misku Partizan ? Sta moze sa ovakvim Partizanom sto ne moze sa svojim klubom ?

 

Fale mu navijaci ? Videce da se zajebo...

 

Nova izlozbena tezga za igrace ? Besmisleno ako je u istoj ligi kao njegov prvi klub..

Nije mi samo jasno sta ce Covicu Zvezda ? Sta moze sa ovakvom Zvezdom sto ne moze sa svojim klubom ?

Fale mu navijaci ? Videce da se zajebo...

Nova izlozbena tezga za igrace ? Besmisleno ako je u istoj ligi kao njegov prvi klub..

 

Ne znam da li je tacno da on pokusava da udje u klub, ali motiv je ocigledan, jer svakako nije za potcenjivanje mogucnost da mu drzava sipa milione svake godine u klub. Moze li bolje da bude, imas svoj privatni klub koji ces nekakvim ugovorom o tehnickoj saradnji prikaciti na drzavni klub koji u perspektivi moze da ocekuje znacajna sredstva od drzave koja niko ne kontrolise, a pri tom ce u tom klubu igrati tvoji igraci preko kojih mozes legalno da izvlacis pare iz kluba.

Ako je prodavac limenki video interes da zrtvuje svoj privatni klub koji je imao neuporedivo bolju infrastrukturu od Mege, onda ne znam zasto ne bi imao interes prodavac™ igraca da preuzme Partizan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...