Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Očigledan je interes kompanija da daju svoj novac na upravljanje Vujoševiću. Samo treba da progledaju

Sto bi davali novac njemu na upravljanje ? Sto se tice terena, kada god je imao normalan sastav(plej-centar) tu nije omanuo, kako regionu tako i na evropskoj sceni ...

Link to comment

Boldovano je, za evropsku kosarku, apsolutni sajens fiksn. 

 

Ne postoji  ozbiljan klub diljem kontinenta koji je postavljen na zdravim finansijskim osnovama i sposoban sam sebe da izdrzava. Evropska kosarka nije profitabilna i kraj price.

 

Potpuno se slažem s tobom. Mislio sam na finansijere, relativno nezavisne od političkih trendova, tipa Telenor, koji samo traže uredne knjige. A to Šilobadovi zaposleni nisu mogli da mu obezbede.

Link to comment

Očigledan je interes kompanija da daju svoj novac na upravljanje Vujoševiću. Samo treba da progledaju

 

+1

 

ko da vujoševiću pare taj mora biti teška budala. a budale spremnih da bacaju pare u vetar skoro da i nema u srbiji.

Link to comment

Timmy a kako vidis njegovu i Pekovicevu ulogu? Da li ocekujes da Pekmen uleti sa nekom kintom, kao sto su onomad Divac i Danilovic?

 

Ima on dosta kesa, ali sem toga da uleti sa kintom ne vidim sta moze da pogura na bolje. Tim pre sto u aktuelnoj situaciji on daje samo ime. I mozda kintu, koja i jeste najveci problem. 

 

Ostanak Vujosevica ce prosto ostaviti stvari na istom, jer stvarno ne vidim da ec Mica Beric moci da mu sefuje vise nego sto je mogao PSD. Ako tu dodje do promene, onda mozda i bude nesto, jer ce Mica dobiti priliku da pravi sve iz pocetka. Realno, moze da ispadne i ok resenje, ali je to trebalo izvesti odmah posle sezone, a ne sada kada je prakticno nova vec na pocetku...

Link to comment

Ne mislim naravno da će pare biti davane spodobi od trenera.

 

Trener ni neće imati veze sa tim. Verujem sposobnost i inteligenciju pre svega Mice Berica.

 

Spominjao si neki interes kompanija da ulažu u Partizan. Što je jedna od najapsurdnijih stvari napisanih na ovom apsurdnom mestu. Ne postoji ekonomski interes, postoji samo volja da se bacaju pare u jednu ili drugu rupu bez dna, u zavisnosti od navijačkog opredeljenja

 

A pare će naravno biti na raspolaganju Vujoševiću sve dok je on tu. Neće sigurno neko drugi da mu dovodi i odvodi igrače

Edited by levi
Link to comment

Ne znam kako da vas ubedim u cinjenicu da postoje firme koje zele da daju nekoliko hiljada evra za razne vrste reklama koje im klub moze dati. Ne pricam o stotinama hiljada, ali 5 ili 10K se povremeno moze lako naci od mnogih. To je ono sto smo ovih godina propustali da naplatimo. Tj. bilo je pojedinacnih slucajeva gde su pojedinci oko kluba spajali upravu sa raznim firmama i bogatim pojedincima i tako ipak donosili neku sitnu kintu. Al sve je bilo tesko jer iz kluba nikad nije bilo podrske u tome. Tj. jeste deklarativno, ali u praksi nije. Onog je mrzelo da se cima i po sastancima.

 
 A zelim da verujem da ce nova uprava trenera staviti na mesto koje treneru i pripada. Ako se pokaze suprotno, jbga, sta da se radi.. Hocu bar na pocetku da im dam sansu i da verujem da ce biti pametniji od prethodne.
Link to comment

Mene ne treba da ubedjujes, ja to pisem vec dugo, al vecina drugara na ovom topiku to okrene na covic sprdnju. Od karata, preko lojaliti programa do sitnih sponzora...

 

Nego ne rece mi kako vidis ulogu pekovica i berica?

Link to comment

A pare će naravno biti na raspolaganju Vujoševiću sve dok je on tu. Neće sigurno neko drugi da mu dovodi i odvodi igrače

 

a zašto bi to bio problem, to i jeste njegova najbolja strana. i ne treba da mu drugi kroji tim. meni je potpuno regularno da trener ima poslednju reč oko tranfera. daj bože da se Duletova uloga ostane na tome i terenu, a da se ne bavi "bočnim udarima".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...