Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

vama treba neko ko umije da vodi klub i ko ce vas iscupati iz dubioze. tesko da ce to pekovic raditi iz daljine. lik ce, kao i danilovic, biti samo figura dok ce drugi raditi sta hoce. i na kraju ce biti odgovoran za tudja djela. nista se nije promijenilo.

 

mozda ce dati kintu pa cete imati za koju platu ali to ne resava glavni problem.

 

+1

 

Da li ovde iko veruje da Nikola Peković ima viziju budućeg funkcionisanja kluba? Kako obezbediti redovne i nezavisne zdrave prihode, kako kontrolisati trošenje budžeta, privilegije navijača, sredstva obezbeđenja ugovora, kako privući perspektivne igrače da ostanu u zemlji i klubu, kakav odnos treba da bude sa njihovim agentima i roditeljima, ko će zapravo biti kriv ako se  ponove slučaj Klobučar, Bertans, Milutinov? Nikola će dati pare, a Vujošević će nastaviti svoj one man show, uz nekoliko statista,

 

Meni su Pljevljaci u celoj priči najmanji problem, jer će neko dobiti preko pičke ako im zavuče ruku u džep. Ali tipujem da će brzo dići ruke od ove predstave.

Link to comment

Ne znam da li je pominjano ovde, ali navodno glavna lova i lokalna podrška dolazi od kompanije NELT, čiji su vlasnici realno među najbogatijim ljudima u zemlji. Ako je to istina, to je ozbiljna priča.

Link to comment

Nadajte se :fantom: :P

Po meni ako da neku kintu,i da odabere kvalitetan menadzment u koji bi imao poverenja a koji je dovoljno kvalitetan da moze da vodi celu pricu,sto ne mora da bude jel,al mislim da danas nije vreme za ovakve postove nego za slavlje,paq eto cestitke komsije da budete dobri,al ne bas predobri :fantom:

Link to comment

Ne znam da li je pominjano ovde, ali navodno glavna lova i lokalna podrška dolazi od kompanije NELT, čiji su vlasnici realno među najbogatijim ljudima u zemlji. Ako je to istina, to je ozbiljna priča.

 

 

oni su i bili ranije uz klub, tj Socanac...redovno je pomagao kad zatreba, tzv prijatelj kluba :) samo sto je u poslednje vreme zatvorio slavinu, valjda zbog PSD...a Saponjic je finansirao VK dok su mu sinovi igrali

Link to comment

Mi smo institucija. I nece mnogo trebati da prodje dok razne kompanije ne vide svoj interes u ulaganju u KKP. Dok je bio smrkac vrata su bila mnogima zatvorena. Iz ovog ili onog razloga.

Link to comment

Mi smo institucija. I nece mnogo trebati da prodje dok razne kompanije ne vide svoj interes u ulaganju u KKP. Dok je bio smrkac vrata su bila mnogima zatvorena. Iz ovog ili onog razloga.

kao sto je zvezda u fudbalu - pa opet vidimo rezultate.

Link to comment

+1

 

Da li ovde iko veruje da Nikola Peković ima viziju budućeg funkcionisanja kluba? Kako obezbediti redovne i nezavisne zdrave prihode, kako kontrolisati trošenje budžeta, privilegije navijača, sredstva obezbeđenja ugovora, kako privući perspektivne igrače da ostanu u zemlji i klubu, kakav odnos treba da bude sa njihovim agentima i roditeljima, ko će zapravo biti kriv ako se  ponove slučaj Klobučar, Bertans, Milutinov? Nikola će dati pare, a Vujošević će nastaviti svoj one man show, uz nekoliko statista,

 

Meni su Pljevljaci u celoj priči najmanji problem, jer će neko dobiti preko pičke ako im zavuče ruku u džep. Ali tipujem da će brzo dići ruke od ove predstave.

 

Boldovano je, za evropsku kosarku, apsolutni sajens fiksn. 

 

Ne postoji  ozbiljan klub diljem kontinenta koji je postavljen na zdravim finansijskim osnovama i sposoban sam sebe da izdrzava. Evropska kosarka nije profitabilna i kraj price.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...