Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala majstore na svemu. Srce nam je dao. To ce se pamtiti :cry: Srecno dalje, dobar je Alba izbor u ovom trenutku. Nadam se da je uzeo i finu kintu.

Link to comment

Hvala majstore na svemu. Srce nam je dao. To ce se pamtiti :cry: Srecno dalje, dobar je Alba izbor u ovom trenutku. Nadam se da je uzeo i finu kintu.

+1

 

Možda će, od svih koji odu iz kluba ovog leta, meni najteže pasti Draganov odlazak. Momak je neverovatno vredan i zaslužio je dubok naklon za sve što je uradio u Partizanu tokom ovih pet godina. Kao što kažeš, nadam se da je uspeo da se dobro unovči.

 

Kako je krenulo, sledeće sezone će u Partizanu igrati samo ko mora. 

Link to comment

Izabran kao 26. pik.

 

Hajde sad vi sto ste ga cele sezone kritikovali i sa kojim sam morao da se raspravljam i branim ga, da se malo pospete pepelom :)

Link to comment

nikola će sledeće godine videti san antonio samo na google maps. klasičan stash, verovatno će ga koristiti u nekim narednim trejdovima za kusur. jedino je pitanje gde će milutinov otići ove sezone u evropu.

Link to comment

Izabran kao 26. pik.

 

Hajde sad vi sto ste ga cele sezone kritikovali i sa kojim sam morao da se raspravljam i branim ga, da se malo pospete pepelom :)

ja i dalje stojim iza onoga sto sam govorio za njega... nemac pojma :P

 

ako ode u SA, i zaigra, pa makar to bilo po 7-8 minuta, e onda cu se pospem pepelom ;)

Link to comment

nikola će sledeće godine videti san antonio samo na google maps. klasičan stash, verovatno će ga koristiti u nekim narednim trejdovima za kusur. jedino je pitanje gde će milutinov otići ove sezone u evropu.

 

Stranac stash, da bi sacuvali koj dinar za LMA. 

 

Ne posipam se pepelom dok ne zaigra u NBA, dotad bi radije da ne bude ni u 12 kod Saleta :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...