Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

:lol: Koliko ucitavanja, a nije se post jos cestoto ni osusio. Sledece godine ce biti da je prica bila da je Radonja polomio oba kolena Majstorovicu :D

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Koliko ucitavanja, a nije se post jos cestoto ni osusio. Sledece godine ce biti da je prica bila da je Radonja polomio oba kolena Majstorovicu :D

 

 

Mislim da nisam pisao ovo pre par meseci kad sam cuo - pouzdan info direktno od Majstorovica. Razgovarali nasi ozbiljno tokom ove sezone sa Majstorom. I napravljen dogovor sa njim i sa menadzerom. Metalac nije bio za to, ali su znali da ce da ode ako ga ne budu placali... 

 

Pa se onda desili cudni pozivi prvo Radonje, a zatim i Covica menadzeru od Majstora (zaboravih ko je bio), dobronamerni saveti da ne prelazi u KKP i sl... Onda Majstor promeni menadzera i uzme Miska koji je hteo da ga odmah dovede kod nas, ali se u dva navrata pojavljivao novac u klubu za njegovu platu dan dva pre isteka dva meseca koliko po ugovoru smeju da mu kasne. Tako da je morao da ostane.

 

Ja želim da se izvinim Timmyari na učitavanju; naime, tačno je da je Timmy rekao da je Ra zvao Majstorovog menadžera a ne direktno Majstora, kako sam ja učitao.

.

.

.

...da, to već deluje logičnije- Ra je zvao nekog menadžera da stopira transfer,to ne beše dovoljno pa ga je zvao i Ćoki. Majstor onda menja tog istog (kog?) menadžera ( mobing?) i prebacuje se kod Miška, koji je hteo odmah da ga proda u KKP ali nije mogao jer je neko(?) dao pare Majstoru za platu.

Ima smisla.

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Ajde ponovo. Da pomognem. Pise dobronamerni saveti. Bez navodnika, italika, tm ili slicno... Znaci normalni razgovori, koji se i inace desavaju izmedju ksoarkaskih radnika, gde se pominjalo da nije dobro da predje kod nas jer cemo se raspasti i sl. A vi slobodno picite dalje... Ko zeli da zna, lako ce shvatiti da ja ne prenosim carsijske price. A i kad to uradim napisem da su to samo price i ogradim se. A u retkim trenucima kada napisem da je pouzdan info, on i jeste takav.

Link to comment

Ajde ponovo. Da pomognem. Pise dobronamerni saveti. Bez navodnika, italika, tm ili slicno... Znaci normalni razgovori, koji se i inace desavaju izmedju ksoarkaskih radnika, gde se pominjalo da nije dobro da predje kod nas jer cemo se raspasti i sl. A vi slobodno picite dalje... Ko zeli da zna, lako ce shvatiti da ja ne prenosim carsijske price. A i kad to uradim napisem da su to samo price i ogradim se. A u retkim trenucima kada napisem da je pouzdan info, on i jeste takav.

 

Mislim da nisam pisao ovo pre par meseci kad sam cuo - pouzdan info direktno od Majstorovica. 

 

:fantom:

Link to comment

   Ja verujem u ove priče, to je Čovićev (o njemu sve najgore) modus operandi. Sećam se, nije tako davno bilo, kad je nagovorio Gagića da raskine ugovor sa Partizanom. Čitava ujdurma je postala kristalno jasna kad je Djordje 6 meseci nakon izdaje potpisao za Zvezdu. Ili FMP možda sam nešto pobrkao.

Link to comment

To se Timmy malo zbunio, nepošten je bio onaj Čović što je ucenjivao igrače da ne mogu da pređu u Zvezdu i Partizan pa mu je preko novina prećeno da će jednom odgovarati za sve što radi srpskoj košarci. Nije pošteno da ovaj ispašta zbog istog prezimena.

Link to comment

vrijedi li onaj tvoj marketas ellenson? pitam za phoenix, ne za partizan naravno, ali kad si vec tu...

 

Nisam gledao Marquette prosle sezone. Znam koliko i ti.

 

Bio bih zadovoljniji da konačno uzmu Andreju Stevanovića, dečko dve godine čeka da se smiluju.

 

 

Aki iz Kragujevca? Budimo ozbiljni.

Link to comment

ajde bežite sa našeg topika i pokupite svoje patkometrijske prnje, skrenite levo kod albukerkija, ja sam čuvar ovog topika i moralna mi je obaveza da izvređam svakoga na mrtvo ime ko išta napiše a da se meni ne sviđa.

Link to comment

Aki iz Kragujevca? Budimo ozbiljni.

 

Verujem da si ga više gledao i poštujem tvoje mišljenje, ali na utakmicama Kupa i Superlige je pokazao više od pomenutog Alekse. 

Link to comment

Zvezda ucinila uslugu Partizanu.

Bar taj Majstorovic nece da odnosi koseve da namiri dug.

A Partizan vraca tako sto ce da uvali Milutinova...jbt. zamisli taj centarski tandem sledece sezone ako Stimara ostane.

Ima da se ganja onaj Cibonin rekord u evrolizi.

Link to comment

bircevic, velickovic, majstorovic... sta ce vam tri cetvorke, od kojih nijedna nije mlada, i svaka trazi minutazu... ne verujem u to

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...