Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

+1 (ali bez Rasica ako je moguce)

 

Jos da se izrikuje sa Smith-Riverom i da zatvaramo roster.

 

vrijedi li onaj tvoj marketas ellenson? pitam za phoenix, ne za partizan naravno, ali kad si vec tu...

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislio sam da uzmu Majstorovica, ali sad je tu upao Birca. Moze da se proba i sa Avramovicem iz Borca ako se Coki i Misko smiluju.

 

Bio bih zadovoljniji da konačno uzmu Andreju Stevanovića, dečko dve godine čeka da se smiluju.

 

 

Mislim da nisam pisao ovo pre par meseci kad sam cuo - pouzdan info direktno od Majstorovica. Razgovarali nasi ozbiljno tokom ove sezone sa Majstorom. I napravljen dogovor sa njim i sa menadzerom. Metalac nije bio za to, ali su znali da ce da ode ako ga ne budu placali... 

 

Pa se onda desili cudni pozivi prvo Radonje, a zatim i Covica menadzeru od Majstora (zaboravih ko je bio), dobronamerni saveti da ne prelazi u KKP i sl... Onda Majstor promeni menadzera i uzme Miska koji je hteo da ga odmah dovede kod nas, ali se u dva navrata pojavljivao novac u klubu za njegovu platu dan dva pre isteka dva meseca koliko po ugovoru smeju da mu kasne. Tako da je morao da ostane.

 

Ovo nisam znao. Sećam se da se u poslednjoj ABA tekmi u Valjevu Majstor bukvalno oprostio od publike minut pred kraj i da se na FB pojavio screenshot sa zvaničnog sajta Metalca da mu se zahvaljuju na svemu, jer prelazi u KKP, a onda se sve neprirodno utišalo. U svakom slučaju, jebo im ja mater, mnogo bi nam značio u plejofu.

Link to comment

Razne priče idu o saplitanjima od strane komšija (i od nekih zvaničnih lica i institucija u zemlji). Za deo njih moze samo da naslućuje da li su tačne. Ali za ovo napisano nema dileme da je tako bilo.

Link to comment

Ma da bre sad će Zvezdina uprava da juri da stopira transfer jebenog Majstorovića ko da dovodite Blejka Grifina.

Koliko vidim svaki igrač kog Partizan kontaktira odmah kontaktira Zvezdina uprava jel to znači da Ćoki u Partizanu ima krticu?

Link to comment

Koji svaki igrač? Ovo je samo 1 koji je sam to pričao..

 

Al se dogovorite međusobno, jel dezavuisite sa stavom i vi ste to godinama radili? Ili negirate postojanje pojave?

Edited by Timmy
Link to comment

Stopirali transfer 1 Majstorovića...Ra ga zvao, Ćokara davao lovu... :rolf:  :Hail:  :rolf:

koji ste vi bogovi... :fantom:

To jos nekako al sto ih saplicemo tako sto placamo plate igracima  :cry:

 

Strasno cime se sve sluzimo.

Link to comment

Stopirali transfer 1 Majstorovića...Ra ga zvao, Ćokara davao lovu... :rolf:  :Hail:  :rolf:

koji ste vi bogovi... :fantom:

 

Od svih lovackih prica koje sam cuo poslednjih nekoliko godina ova definitivno nosi snjur. Covic je na sve spreman i od njega me nista ne bi iznenadilo ali da je Radonjic zvao igraca koji mu je bio na pripremama i kojeg je otpisao kao nedovoljno kvalitetnog da mu naredi da ne prelazi u Partizan i da ga ovaj pri tom poslusa je nerealnije od Gospodara Prstenova.

Link to comment

To jos nekako al sto ih saplicemo tako sto placamo plate igracima  :cry:

 

Strasno cime se sve sluzimo.

 

Dobro, davanje plate Tejiću za ono što igra jeste sumnjiv potez. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...