Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

ali kakav wtf potez je ona isplaljena trojka Jonesa u petoj-sestoj sekundi napada nakon TO.

 

 

edit: :isuse:  ne trojka, nego malo ispred trojke. U prosloj tekmi je bila ishitrena trojka

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad moram da objašnjavam opet - Za Milera sam rekao, a to mislim i dalje, da je najbolji stranac koji je igrao ovde (a i najskuplji ubedljivo). Gledao sam ga dovoljno puta u El da donesem taj zaključak. Njegova igra protiv Partizana u ovoj ligi mi nije merilo nizašta. Znam da je takav lik i da bira utakmice. Klasičan plaćenik. Ali to sam prihvatio i uživao u njegovoj igri tokom sezone.

Link to comment

Kad smo već kod plaćenika, Vilson valjda igra za 60k - što naravno ne opravdava njegovu partiju sinoć. Imao je i ranije sličnih izdanja, a imao je i onih gdje nas je singlhendidli vukao do pobjede. I generalno je podvig ono što Partizan radi sa igračima koji su mu na raspolaganju na pozicijama 1 i 2.

Link to comment

Kad smo već kod plaćenika, Vilson valjda igra za 60k - što naravno ne opravdava njegovu partiju sinoć. Imao je i ranije sličnih izdanja, a imao je i onih gdje nas je singlhendidli vukao do pobjede. I generalno je podvig ono što Partizan radi sa igračima koji su mu na raspolaganju na pozicijama 1 i 2.

radonja tvrdi da nije neka velika razlika u kvalitetu izmedju kkp i kkczv  :fantom:

Link to comment

Novica ispao gospodin sinoc, posle tekme, prekinuo pesmu : ...zvezda pusi kurac moj i reko Muricu da povede ‚‚ima jedan tim...‚‚

Link to comment

Neko ovdje napisao da ga Novica podsjeca na Macvana od prosle sezone. Igracki stoji jer vuce ekipu kao pravi vodja s tim sto je x puta normalniji i simpaticniji lik.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Novica je odvek odisao zemunelo-šabanlukom, al na terenu je uvek bio laf. Nešto kao Dženan u fudbalu.

 

Sad, to što je uz sav taj fanatizam uspeo da spička izvesno veliku karijeru, ostaje večita misterija.

Link to comment

Koje povrede? Ja sam čuo da je imao emotivnu traumu koja ga je psihički urnisala. Nema te povrede koja će da te natera da sa onom stomačinom mućkaš koktele u plićaku pet dana pošto si odbio da ideš na pripreme reprezentacije.

Link to comment

Imao je povredu jos u Realu, igrao je sest meseci sa njom i onda su oni na kraju sezonie odlucili da raskinu ugovor sa njim. Posle je pauzirao skoro celu godinu i zavrsio u Megi na par utakmica.

Link to comment

i nije mu tesko da izgleda vrhunski pored nakih saigraca...

 

steta sto se ispovredjivao, bio bi bog 4. u evropskoj kosarci.

 

edit: a niko da pohvali milutinca za sinoc - nas x-factor ;-)

Edited by Nebojsa
Link to comment

vazno da se vratio na vrhunski nivo bas protiv nas...

Ako je. Meni je mnogo sladja ovakva serija nego da smo dobili 3 puta po 30.

 

Uzivanje za gledanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...