Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Vrlo je moguce da je poneo loptu pre driblinga, ne vidi se ovde. Ali ne znam zasto bismo posebno komentarisali to kad je milion puta zanimljivije sto je jedan Vrabac pogodio sut sa 3/4 terena. Ili zasto je taj eventualni sudijski propust toliko bitniji od poklonjenog faula Milleru kad mu je ispala lopta u napadu pre tog kosa da moras da ga izvlacis posle utakmice.

ma napravio je dvokorak kao da ce da sutira bez driblinga i noda spustio loptu. upecatljivo mi je, jer bas bode oci kao elementarna greska. isto bih pisao da igra druga dva tima.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

pih, očekivao sam više od tebe. nije merilo jedna utakmica. pet njih već može da bude, pogotovo kada odlučuju o trofejima. na stranu što se ne slažem ni generalno sve da je i tih 5 utakmica odigrao standardno kako inače igra. nego mi je interesantno kako se posle te partije podstiče kako je goat a posle 2 loše nije derbi merilo.

Edited by theanswer
Link to comment

ma napravio je dvokorak kao da ce da sutira bez driblinga i noda spustio loptu. upecatljivo mi je, jer bas bode oci kao elementarna greska.

 

Verujem, nisam primetio iz prve, ali izgleda da je tako bilo.

Link to comment

ma napravio je dvokorak kao da ce da sutira bez driblinga i noda spustio loptu. upecatljivo mi je, jer bas bode oci kao elementarna greska. isto bih pisao da igra druga dva tima.

 

ne bi brate, evo ja te korake uopšte nisam primetio, a ovo cirbesovo mi je baš izbolo oči. ali to je normalno. ne znam što ljudi ovde imaju potrebu da budu neki moralisti i politički korektni. kao i ovi naši što se žale posle utakmice 2 ali sve nešto uvijeno, nismo ni očekivali pobedu, nije nas briga. naravno da me je briga i da sam se skenjao na kraju.

Link to comment

ko kaže da je kriterijum derbi.

 

a ako ne znaš šta je timmy napisao ne znam što komentarišeš.

 

Pretpostavljam da je napisao da je Miller najbolji stranac koji je igrao ovde. A ti se naravno ne slažeš sa tim (pobogu, to mora bit neko iz Partizana, it is known bla bla) i navodiš ove utakmice kao merilo. Da li sam pogodio?

Link to comment

Pretpostavljam da je napisao da je Miller najbolji stranac koji je igrao ovde. A ti se naravno ne slažeš sa tim (pobogu, to mora bit neko iz Partizana, it is known bla bla) i navodiš ove utakmice kao merilo. Da li sam pogodio?

 

ne baš, jer timmy je napisao najbolji igrač koga je gledao. nije spominjao stranca ako se dobro sećam mada je možda mislio na stranca.

 

a ni za stranca se ne slažem ali to je druga priča.

Link to comment

bi brate, zato sto je kos highlight utakmice. Meni je zanimljivo da pored kompletnog fokusa niko, ni sudije, ni igraci ili strucni stab zvezde, nije vidio korake.

Link to comment

@ajverson: Naravno da smo pristrasni i da nas je briga. Verovao ili ne, ne znaci da vise volis klub ako si u internet warrior modeu. Ali jasno je ko dobija ovu seriju. Nije to nuklearna fizika. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

@ajverson: Naravno da smo pristrasni i da nas je briga. Verovao ili ne, ne znaci da vise volis klub ako si u internet warrior modeu. Ali jasno je ko dobija ovu seriju. Nije to nuklearna fizika. 

 

naravno ali imam utisak da se ljudi nešto kuliraju bezveze da ne bi ispali neki internet warriorsi

 

@ ivo

 

da su mi samo ove utakmice merilo onda bi na osnovu večerašnje zaključio da je vilijams bolji i od milera i cirbesa, kao i da sam ja lično bolji od vilsona ali to ne zaključujem. ne znam samo što ne treba i ove utakmice koje odlučuju o trofejima i kad treneri imaju više vremena za skauting zanemarivati. u nba se dosta često storyline o nekom igraču pravi kroz brojke iz plejofa i finala kao što znaš.

Edited by theanswer
Link to comment

@ ivo

 

da su mi samo ove utakmice merilo onda bi na osnovu večerašnje zaključio da je vilijams bolji i od milera i cirbesa, kao i da sam ja lično bolji od vilsona ali to ne zaključujem. ne znam samo što ne treba i ove utakmice koje odlučuju o trofejima i kad treneri imaju više vremena za skauting zanemarivati. u nba se dosta često storyline o nekom igraču pravi kroz brojke iz plejofa i finala kao što znaš.

 

Naravno, ali skautirao ga je i Itudis, koji je ipak za nijansu ozbiljniji trener, pa nije baš da ga je zaustavio. Deluje mi i da potreba za eksperimentom zvanim Mitrović nije baš pomogla.

Link to comment

Sto je Vilijams tako malo igrao, povreda?

 

Nije povreda. Na pocetku bio slab, u 3/4 najbolji, ali ga Dzile nije uvodio za zavrsnicu..

Link to comment

Aha, ok. Cudno, no dobro, unutrasnja linija i nije bila toliko losa koliko su ovi spoljni bili kriminalni, nismo mogli loptu da prenesemo. Raspali smo se kad je Novica izasao, nije bilo nikoga da povede ekipu.

Link to comment

dobro smo delovali i sa dve četvorke, čak je posle i kad je vitkovac zamenio džonsa pogodio taj jedan šut koji mora da pogodi, zato nije igrao vilijams

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...