Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Ne diraj nam Yolo Vrabca :mad:

Ipak nam je Vrabac donio pobjedu. Da nije zaigrao vrhunsku odbranu i izbacio loptu u aut 6 sekundi prije kraja Jovic bi zasrao nesto sigurno.

Edited by MiddleClass
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

koja smo mi razbijena banda na terenu, ovo već sad ide i do džikića.

 

u životu nisam gledao četvrtinu da je neka ekipa napravila ovoliko gluposti u napadu.

 

ljubitelji miloša teodosića nadam se da gledaju povodom njegove odbrane na vilsonu na ep

 

miler pravi mnogo glupe faulove, njihova je sreća što smo mi toliko loši da to nismo iskoristili u drugoj a ni sada

 

aranitović u misiji kako zagraditi jebenog branka lazića, vrabac u istoj misiji kako dozvoliti jebenom branku da istrči kontru i zakuca dok sam ja na svojoj polovini

Edited by theanswer
Link to comment

Vilson za svo vreme na terenu nije apsolutno jednu dobru stvar napravio. Ama baš nijednu. Nula. Da ga bar usere nešto jbt slučajno. Na drugoj strani sa Aranitovićem na kecu smo malo sigurniji u napadu, nisam ni u snu mislio da ću ovo ikad napisati ali je zato možda i najlošiji defanzivac koga sam ikad gledao. Igrači od kojih očekujemo da budu okosnica tima ili su tu da ubace neki šut kao Andrić prošle godine konstantno ne mogu da ubace taj jedan jebeni šut, tako i Vanja ovde, o Muriću da ne pričam, da je u mene uloženo toliko nadanja i rada kad dođem kući sa tekme sedeo bih i plakao jer je Novica jebeni bogotac u ovoj fazi svoje karijere za celu jebenu ekipu zajedno. Izuzimam Džonsa.

Edited by theanswer
Link to comment

Strpi se jos cetvrtinu i po. 

 

Kakvu cetvrtinu je odigrao Williams. 

 

Edo hvala kurcu!

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Prestrog si prema njemu, veliki minuti na njemu bez Cveleta.

 

nisam zaista, jesu veliki minuti ali brate za te velike minute moraš nekad dobro nešto da uradiš a on je imao za sada možda jedan ili dva dobra poteza ukupno. bez zezanja.

 

jao kako se buni mitrović za ovaj faul

 

i koji faul posle toga, ma mrš

Edited by theanswer
Link to comment

Mi cemo ovo 'ladno da dobijemo i tek onda ima da ispizim zbog druge utakmice.

 

Williams je bogotac :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pa najlosiji je bio na onoj utakmici na kojoj je i Cvetkovic igrao. 

 

Mi smo tada i pali kada je razigranog Cveleta zamenio Vilson, da se ne 'ladi. Posle toga je sve krenulo nizbrdo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...