Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

I stvarno daj da pohvalimo igru naseg tima juce. Dosta smo losija ekipa, bez dva bitna igraca u rotaciji, borili se momci 40 minuta, srce ostavili i izgunili hrabro. Jebi ga, desava se to u sportu. Novica odigrao ono zbog cega smo ga i doveli - da u finali izvuce svojih 120% i digne ostatak tima. Nema sta nije igrao juce.. Al kad pomenuste prevodjenje lopte. Stvarno, nema ko nije radio to... Vilijams u prvom pluvrmenu par puta i to veoma uspesno. Poceli smo da se sprdamo da je on u stvari plej zarobljen u telu krilnog centra :D Mogao bi stvarno Dzile da ga malo koristi na nizim pozicijma (al kad jebote, ima da igra jednu celu tekmu jos kod nas :( ) Vanja kapitenski, mozda i prvi put vodja. Dzile car. Kako je napusio publiku. Nema mumlanja i sviranja kurcu. ALO L:JUDI!!!! SAMO GRLO I DLANOVI!!!! CAR! Vec sam pisao kako je pratio Radonjine izmene i odgovarao. Ovaj uzvracao... Videcu ako ima gde da na miru pogledam snimak. Bilo zanimljivih kosarkaskih desavanja i poteza.... Daaa... ona asistencija Vilijamsa ka Dzonsu. Umestnost :Hail:

 

+ 1000

 

CkQJ-c2UYAANgpG.jpg

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije bas da je malo cigana isto to reklo, mozda ne tako emotivnim recima. a bilo je i onih koji su priznali da zvezda juce nije zasluzila pobedu.

Link to comment

Potpuno je ok kompenzacija na 13 sekundi pre kraja za nesto iz prvog poluvremena.

 

Jbg, nija bas da je svirao faul tamo gde nije bilo kontakta ili da ga je izmislio. Da nije bio poslednji minut niko zivi se ne bi ni uhvatio za taj faul. Ima takvih i koji se sviraju i koji se ne sviraju koliko hoces na svakoj utkamici. 

 

ona asistencija Vilijamsa ka Dzonsu. Umestnost :Hail:

 

Kad vec pricas o lepim potezima, meni se vise dopala ona asistencija Novice ka Dzounsu u IIp. Bas majstorski. Novica je igrao juce bas dobro. Kao nekada. 

 

I da, Dzile je stvarno car. U svakom pogledu. Retko gotivan tip, koji cak iako je na klupi vecitog rivala zasluzuje sve pohvale i respekt. 

Edited by adasevic
Link to comment

Rekoh juce, nikad suza nisam video toliko na sportskom dogadjaju. Onomad u Areni i Bersiju bilo drugacije. U Areni muk, u Parizu ponos i slavlje. Sinoc suze. I onda dodje Miloguz i sere da je nebitno. Ma jedi bre govna :D

Link to comment

 

Kad vec pricas o lepim potezima, meni se vise dopala ona asistencija Novice ka Dzounsu u IIp. Bas majstorski. Novica je igrao juce bas dobro. Kao nekada. 

 

 

Ja sam to izgleda propustio nekako :(

Link to comment

realno, u toj situaciji je trebalo priznati i kos cirbesu - ako mislimo na istu, u poslednjem minutu...

 

generalno, nase sudije u kls sude katastrofalno godinama unazad, jebes tekmu sa 40+ licnih sto nam je postao trademark maltene (58 sinoc - wtf?!). ne postuju dovoljno igru cini mi se, konstantno cepkanje, neujednaceni kriterijumi za greske, jednostavno su previse u centru paznje. pritom, iste te sudije znacajno bolje izgledaju u aba ili drugim evropskim ligama/takmicenjima.

 

Ništa sudije nisu krive za broj faulova sinoć, moglo se svirati još dvadesetak bez ikavog problema. Partizanova taktika u prvom se i svodila na slanje na liniju za slobodne, to je svesno rađeno, na taj način su nam u potpunosti isekli igru.

Link to comment

kako se svi lepo slažemo na temi kada Partizan izgubi  :wub:

 

inače manje-više potpisujem Timmyjev post, osim dela za Vanju koji je za 24 minuta tri puta šutnuo i koji je pustio Gudurića da opušteno šutne onu trojku.

Link to comment

Rekoh juce, nikad suza nisam video toliko na sportskom dogadjaju. Onomad u Areni i Bersiju bilo drugacije. U Areni muk, u Parizu ponos i slavlje. Sinoc suze. I onda dodje Miloguz i sere da je nebitno. Ma jedi bre govna :D

 

To samo govori da vecinu Partizanove publike cine idioti kojima je jedino bitno da mere patku sa Zvezdom. Boli me bas kurac da lijem suze zbog nebitne utakmice u besmislenom takmicenju u plej-of seriji koju bismo svakako izgubili. Odnos snaga izmedju Partizana i Zvezde mnogo realnije odrazava prva utakmica nego druga.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

kako se svi lepo slažemo na temi kada Partizan izgubi  :wub:

 

inače manje-više potpisujem Timmyjev post, osim dela za Vanju koji je za 24 minuta tri puta šutnuo i koji je pustio Gudurića da opušteno šutne onu trojku.

 

Sut preko ruke sa 9 metara je sve samo ne pustanje..

Link to comment

Aaa da, setih se te asistenicje. Cak se ni ne vidi na snimku ovom lepo. Odlicno je uzivo izgledalo.. A ladno nema one Vilijamasove, meni to potez meca.

Link to comment

To samo govori da vecinu Partizanove publike cine idioti kojima je jedino bitno da mere patku sa Zvezdom. Boli me bas kurac da lijem suze zbog nebitne utakmice u besmislenom takmicenju u plej-of seriji koju bismo svakako izgubili. Odnos snaga izmedju Partizana i Zvezde mnogo realnije odrazava prva utakmica nego druga.

Jebo mater... :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...