Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Sto se nije krenula sezona sa nasim klincima? Vise bih tako zeleo da se dizemo iz pepela, bilo bi to daleko postenije.

 

Budi realan, dobre klince nemamo, da krenemo sa bilo kojim klincima ispali bismo iz ABA lige.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam zadovoljan šta su.novi ljudi uradili za ovih par nedelja.

 

 

Covece, proslo je samo nekoliko nedelja. Polako jbte sa bilo kakvim dugorocnim zakljuccima.

Ti si rekao da si zadovoljan sa onim sto su novi ljudi uradili za par nedelja. Mene samo interesuje sta su uradili i sa cim si ti zadovoljan? Ja licno ne vidim da su uradili bilo sta dobro, a ne deluje mi ni da imaju neki dugorocan plan.

Link to comment

Ti si rekao da si zadovoljan sa onim sto su novi ljudi uradili za par nedelja. Mene samo interesuje sta su uradili i sa cim si ti zadovoljan? Ja licno ne vidim da su uradili bilo sta dobro, a ne deluje mi ni da imaju neki dugorocan plan.

Imao je Pekovic sastanak sa snajperistom, obecao je covek da ce da nam pomogne, jer bez jakog partizana nema ni jake zvezde po njegovim recima... Malo li je za pocetak?

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Budi realan, dobre klince nemamo, da krenemo sa bilo kojim klincima ispali bismo iz ABA lige.

Naravno ispali bi to nije problem. Ali ko ti garantuje da sa ovim timom nece biti neka borba za opstanak...

Po meni bi bilo postenije nego ovo valjanje u blatu. A kada se vrate dugovi onda lepo krenemo iz pocetka, valjda bi i dobili i neki vajld kard.  A ako se ne vrate dugovi i ako ne treba jak Partizan i to je u redu... bolje nego ovo kaljanje grba, samo kazem...

Edited by zakintos
Link to comment

jesam, zato sam i pitao šta podrazumevaš pod kaljanjem grba u trenutnoj kkp situaciji.

 

je l uvalinova zvezda kaljala grb kad je bilo 0 dinara u klubu i igrali raspadi za kikiriki?

Edited by ljakse
Link to comment

Naravno ispali bi to nije problem. Ali ko ti garantuje da sa ovim timom nece biti neka borba za opstanak...

Po meni bi bilo postenije nego ovo valjanje u blatu. A kada se vrate dugovi onda lepo krenemo iz pocetka, valjda bi i dobili i neki vajld kard.  A ako se ne vrate dugovi i ako ne treba jak Partizan i to je u redu... bolje nego ovo kaljanje grba, samo kazem...

Kako mislis da se vrate dugovi ako igras bez takmicarskih ambicija? Koji sponzor ce da dodje u klub koji se bori da ne ispadne iz ABA lige?

Da je nova uprava imala neke ambicije rizikovali bi pa bi ulozili neke pare sa kojima bi napravili dobar tim i tako mozda privukli neke sponzore. Ali ocigledno nova uprava ne dobacuje dalje od cekanja u redu za drzavne pare. Ako bude drzavnih para, mozda ce se klub oporaviti, ako ne bude, bar nove ljude nije mnogo kostalo.

Ove godine ce se otplatiti deo poreskog duga, a za toliko ce se povecati dug prema banci. I sta smo uradili? Tu ratu za porez smo platili i prosle godine, a opet smo imali nekakav tim.

Link to comment

Budi realan, dobre klince nemamo, da krenemo sa bilo kojim klincima ispali bismo iz ABA lige.

 

Brate iz koje lige bi ispali? Pošto iz jadranske ne bi sigurno. Ponekad se zapitam jel ljudi uopšte gledaju košarku, ništa lično, shvataš li kakav je kvalitet ove lige? Uz sve to imaš pun Pionir i bar dve pobede samo na publiku, pritisak ovo ono. Nemojte da se zavaravamo ispadanje iz lige, igramo samo na jednom frontu, nije nam potrebno 20 igrača. Klinci, oporavljeni Murić i dva iskusna igrača tipa Čeda jer ne možeš igrati samo sa klincima, više nego dovoljno za opstanak. 

Link to comment

Kako mislis da se vrate dugovi ako igras bez takmicarskih ambicija? Koji sponzor ce da dodje u klub koji se bori da ne ispadne iz ABA lige?

Da je nova uprava imala neke ambicije rizikovali bi pa bi ulozili neke pare sa kojima bi napravili dobar tim i tako mozda privukli neke sponzore. Ali ocigledno nova uprava ne dobacuje dalje od cekanja u redu za drzavne pare. Ako bude drzavnih para, mozda ce se klub oporaviti, ako ne bude, bar nove ljude nije mnogo kostalo.

Ove godine ce se otplatiti deo poreskog duga, a za toliko ce se povecati dug prema banci. I sta smo uradili? Tu ratu za porez smo platili i prosle godine, a opet smo imali nekakav tim.

 

Koja je poenta da postavljas pitanja i onda ignorises odgovore?

Link to comment

Koja je poenta da postavljas pitanja i onda ignorises odgovore?

Koja je poenta da boldujes pola recenice?

 

Da je nova uprava imala neke ambicije rizikovali bi pa bi ulozili neke pare sa kojima bi napravili dobar tim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...