Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Pekmen je i pricao da ce ovako biti, da ove godine se krpe dugovi i sanira situacija, a dogodine juri prolaz u EL. Ima jos prostora da se poboljsa sve, naravno, ali za sada deluje ok.

 

Ono sto meni bode oci je sto celokupan strucni stab - Pera, treneri i igraci - u svim izjavama potenciraju kako je ovo drugacija sezona, ne bore se za trofeje, novi tim, novi trener itd. To je po meni stav "bol u preponama", samo malo lepse upakovan, i vrlo pogresan, kao da sebi prave unapred alibi. Nek i gube redom utakmice, ali treba da grizu i daju 100% sebe i uvek idu na pobedu. Nadam se da ce Pera uspeti to da im utuvi u glavu, Dule je to umeo, Vlada Jovanovic nikad.

 

Da si gledao juce utakmicu, video bi da smo grizli. Nemamo kvalitet, ali se ne moze prigovoriti borbenost..

 

edit: Da ne zvuci da ti prebacujem sto nisi gledao, samo konstatujem.. :)

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako sto je predsednik izvadio kes iz dzepa i krenuo da placa dugove. Opet, malo li je?

 

Ako je tako, onda svaka cast. Ali zar nije Pekovic prilikom preuzimanja funkcije rekao da to nije realno ocekivati?

A opet najavljuje se borba za EL sledece godine.

Link to comment

Najavio je povratak u EL za dve godine, sto znaci da se sledece godine treba izboriti za EL. Ali, neka je i za 3 godine, ja ne vidim da ce to moci na ovaj nacin. Nije pronadjen nijedan novi sponzor, nije doveden nijedan perspektivan igrac, doveden je trener pocetnik da radi sa ekipom koja je po kvalitetu ispod proseka ABA lige. Ne vidim na koji nacin ce da se sanira dug (koji je realan i koji je pretezno prema poreskoj upravi, bankama i igracima, sto znaci da nema lakog otpisa) i da se za tri sezone napravi ekipa koja ce po kvalitetu biti kandidat za prva dva mesta u ABA ligi.

Link to comment
 

Da si gledao juce utakmicu, video bi da smo grizli. Nemamo kvalitet, ali se ne moze prigovoriti borbenost..

 

edit: Da ne zvuci da ti prebacujem sto nisi gledao, samo konstatujem..  :)

 

Ok, super ako je tako, nadam se da ce biti tako i cele sezone :) pricao sam samo na osnovu izjava pred pocetak lige.

 

Kako se krpe dugovi? Imas 5 miliona evra duga i nemas takmicarske ambicije. Sta ti vidis kao plan ove uprave za stvaranje EL kandidata sledece godine? Kad ispekne sponzorski ugovor sa NIS-om nece imati od cega da se plati ni put do Valjeva.

 

Pa tako sto skrpis tim koji ce da igra za kikiriki, a pare od NISa potrosis na dugovanja, za pocetak. Svima je naravno jasno da ako nastave po starom da je samo pitanje trenutka kada ce se klub ugasiti, tako da verujem da oni imaju to u vidu. Ali nova uprava je postavljena pre dva meseca, to je premalo vrmena za neke velike promene. Zapravo prva velika promena je postavljanje novog strucnog staba i kakvo-takvo kompletiranje ekipe. Prerano je da ih osudjujemo kako nista nisu uradili.

Link to comment

@Uskebasi

 

Da su se PSD & Dule povukli odmah na kraju sezone, pa i da kritikujemo novu upravu sta je radila celo leto. Ovako, besmisleno je. 

 

A kog perspektivnog igraca smo mogli da dovedemo sada? Nikog. Od onog sto se nudilo, probrali smo najbolje (Cvele, Vrabac, MagdevskI), uz par povratnika i to je to da se pocne sezona. Jos je u planu jeftina 4 i gotovo. Ovo je najjeftiniji nas tim u poslednjih ko zna koliko godina. Drugacije ne moze.

 

Postoji dogovor sa novim clanovima uprave da svako ulozi u klub odredjenu sumu. Da li ce svi to uraditi, videcemo.

 

Naravno da nece ceo dug biti vracen odmah, nece ni u celosti. Sa igracima ce biti postignuti dogovori da im se deo da, deo otpisu. Da smo to uradili sa Cakarevicem npr (120k), sad ne bi morali da mu platimo duplo vise.. 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Ansvere, na onakav zlurad komentar i pominjanje diticnog ćeš od sada dobijati to isto. I to zato što sam korektan.

 

Pre mene ne već odgovoreno šta su ovi uradili za mesec dana. I svako ko nije zlonameran to vidi. Ti si zlonameran, pa sviraš kurcu.

Link to comment

Ansvere, na onakav zlurad komentar i pominjanje diticnog ćeš od sada dobijati to isto. I to zato što sam korektan.

 

Pre mene ne već odgovoreno šta su ovi uradili za mesec dana. I svako ko nije zlonameran to vidi. Ti si zlonameran, pa sviraš kurcu.

Pa sta su to konkretno uradili? Ne koji su im planovi i zelje, nego sta su konkretno preduzeli?

 

Najglasniji si bio protiv nacina na koji je prethodna uprava prodavala sezonske, a ova nova to isto radi. To je neka sitnica koja bi mogla da ukaze na to da se nesto drugacije radi, ali verovatno im i za to treba vise od mesec dana.

Link to comment

Ansvere, na onakav zlurad komentar i pominjanje diticnog ćeš od sada dobijati to isto. I to zato što sam korektan.

 

Pre mene ne već odgovoreno šta su ovi uradili za mesec dana. I svako ko nije zlonameran to vidi. Ti si zlonameran, pa sviraš kurcu.

 

Uh, šta li radiš kad nisi korektan. Jel treba sad da se uplašim šta će tek da usledi? Da je cela situacija u klubu ista osim da je DV na klupi umesto Pere i da je Gašić umesto Kecmana, pljuvao bi i pisao svinja u svakom postu. Ne vide se nikakvi rezultati rada nove uprave, samo kozmetičke promene, drugi igrači, drugi stručni štab i generalno je sve isto osim što nema Duletovih ispada. 

Link to comment

Mlatis, jer si ostrascen. Ja im samo dajem podrsku i vreme da pokazu nesto. Podrzavao sam na pocetku i dugo posle cak i Vladu Jovanovica. Tako zelim u vez svega oko voljenog kluba. Dajem blanko podrsku dok ne pokazu suprotno.

Link to comment

stvarno nisu mogli mnogo da ucine za ovo kratko vreme

veliki je plus da se ne zaduze ove sezone

mogli su korektnije da se rastanu sa dujanom al sta cemo sad

sad se ocekuje da budemo organizovani kao lejkersi u ovoj pisljivoj zemlji bezakonja

sinoc sam se nervirao kao i sve ove godine

dujan mi nije nedostajao,danilovic too

trebao je dujan da podrzi javno naslednika na klupi.razumem ljutnju, sujetu ali to je osnovno sto je trebao da uradi

odlican je trener i naci ce mu zalizani dobar klub ako ovaj to zeli uopste

imali smo i ranije praznih sezona

videlo se da je svima tesko i na klupi i medju igracima.borili su se i sad ce se uci u kolotecinu utakmica

ne zaboravimo da je mjetalac odradio pune pripreme a ovi nasi jedva mesec dana i to u kakvim uslovima.jos je cvetkovic dosao bezmalo pre dva dana

Link to comment

Vidim da polako ali sigurno Vuciceva matra uspesno ulazi medju narod.

Srtpite se ovu godinu, dve, trece ce vam biti bolje... prethodna vlast uprava je ostavila ovakvo stanje itd.

 

Zalosno je gledati sinoc neke igrace kako nose dres mog voljenog kluba, iako to nicim nisu zasluzili.

 

Sto se nije krenula sezona sa nasim klincima? Vise bih tako zeleo da se dizemo iz pepela, bilo bi to daleko postenije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...