Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Jebala te svinja.

 

nije ovo u redu. nema vas mnogo i sad treba da budete jedinstveni, ne da se globite.

 

sasvim ste pristojno izgledali, uz dodatak rikarda marša i, recimo, vujadina subotića lagano završavate u gornjoj polovici.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam zadovoljan šta su.novi ljudi uradili za ovih par nedelja.

 

 

Sta su uradili? Sezonske se i dalje prodaju bez racuna, nije doveden nijedan sponzor, sezona pocinje bez selektiranog tima...

Link to comment

Ološi. Umesto da za 20 dana reše sva sranja koja su oni napravili.

 

Kao na primer Čović. Kako je samo maestralno vratio sve dugove. Pekovicu, uči se.

Link to comment

Ajde, ajde, mozes ti to i bolje. Napisao si da si zadovoljan onim sto su novi ljudi uradili za ovih par nedelja. Pitanje je jednostavno, cime si zadovoljan? Sta su oni uradili?

Link to comment

Omogucili da klub nastavi da postoji.

 

Malo li je?

To lepo zvuci. Dobro, ne bas toliko lepo, ali mene interesuje sta su oni konkretno uradili da bi omogucili da klub i dalje postoji?

Link to comment

Krenuli u saniranje dugova, pre svega.

 

Mi, za pocetak, ne bi ni ucestvovali u ABA, da nismo izmirili obaveze, koje su PSD & Dule ostavili sa sobom. 

Link to comment

Krenuli u saniranje dugova, pre svega.

 

Mi, za pocetak, ne bi ni ucestvovali u ABA, da nismo izmirili obaveze, koje su PSD & Dule ostavili sa sobom. 

Te obaveze se saniraju od sponzorskog ugovora koji je ostavila prethodna uprava. Jesu li ovi novi pronasli nekog sponzora? Jesu li poceli zakonito da posluju, ili i dalje od sezonskih uzimaju pare na ruke bez priznanice?

Omogucili da klub postoji, krenuli u saniranje dugova... ali ja pitam kako? Sta je nova uprava uradila da "krene u saniranje dugova"? Kako ce da zarade novac za tu namenu?

Link to comment

Pekmen je i pricao da ce ovako biti, da ove godine se krpe dugovi i sanira situacija, a dogodine juri prolaz u EL. Ima jos prostora da se poboljsa sve, naravno, ali za sada deluje ok.

 

Ono sto meni bode oci je sto celokupan strucni stab - Pera, treneri i igraci - u svim izjavama potenciraju kako je ovo drugacija sezona, ne bore se za trofeje, novi tim, novi trener itd. To je po meni stav "bol u preponama", samo malo lepse upakovan, i vrlo pogresan, kao da sebi prave unapred alibi. Nek i gube redom utakmice, ali treba da grizu i daju 100% sebe i uvek idu na pobedu. Nadam se da ce Pera uspeti to da im utuvi u glavu, Dule je to umeo, Vlada Jovanovic nikad.

Link to comment

Te obaveze se saniraju od sponzorskog ugovora koji je ostavila prethodna uprava. Jesu li ovi novi pronasli nekog sponzora? Jesu li poceli zakonito da posluju, ili i dalje od sezonskih uzimaju pare na ruke bez priznanice?

Omogucili da klub postoji, krenuli u saniranje dugova... ali ja pitam kako? Sta je nova uprava uradila da "krene u saniranje dugova"? Kako ce da zarade novac za tu namenu?

 

Tako sto je predsednik izvadio kes iz dzepa i krenuo da placa dugove. Opet, malo li je?

 

To sto ti pricas ima logike, ali ne mogu se te stvari srediti preko noci. Ne mozes nikome da dodjes i kazes "e mi smo Partizan, trenutno se malo raspadamo, igramo jadnu ligu, ae dajte pola milke da nas sponzorisete".

Link to comment

Jebala te svinja.

 

Ti koji non stop kukaš na neku korektnost po forumu.. Ne priliči ti ovo..

 

Da bojkotuju, kao oni što su bojkotovali i želeli sve najgore dok je DV bio trener.. Ne, ne. 

 

A šta su tačno to uradili ovi novi do sada? Naravno da je rano ali kažeš da si zadovoljan onim što su uradili pa me živo interesuje šta su to epohalno uradili?

Link to comment

Te obaveze se saniraju od sponzorskog ugovora koji je ostavila prethodna uprava. Jesu li ovi novi pronasli nekog sponzora? Jesu li poceli zakonito da posluju, ili i dalje od sezonskih uzimaju pare na ruke bez priznanice?

Omogucili da klub postoji, krenuli u saniranje dugova... ali ja pitam kako? Sta je nova uprava uradila da "krene u saniranje dugova"? Kako ce da zarade novac za tu namenu?

 

Da se te obaveze saniraju od sponzorskog ugovora, sanirala bi ih prethodna uprava. Ali nije.

 

Ova ostala pitanja, najbolje je ti da pitas novu upravu za detalje..

Link to comment

Pekmen je i pricao da ce ovako biti, da ove godine se krpe dugovi i sanira situacija, a dogodine juri prolaz u EL. Ima jos prostora da se poboljsa sve, naravno, ali za sada deluje ok.

Kako se krpe dugovi? Imas 5 miliona evra duga i nemas takmicarske ambicije. Sta ti vidis kao plan ove uprave za stvaranje EL kandidata sledece godine? Kad ispekne sponzorski ugovor sa NIS-om nece imati od cega da se plati ni put do Valjeva.

Link to comment

Meni je jučerašnje izdanje partizana bilo krajnje simpa i mnogo bolje nego što sam očekivao. Prvo što tu ima veoma solidnih mladih igrača, a drugo što se vidi da je urađeno štošta, naročito u odbrani. Koprivica je prijatno iznenađenje, Magdevski igra zrelo za svoje godine, a kapiram da će, kad se tim malo složi da se nađe i bolja uloga za Vrapca, da ne divlja onoliko. U Valjevu niko nije igrao lake utakmice, a to je skoro isti tim kao i prošle godine, nešto tanji na pleju, doduše. Cveletu je ovo prilika da nešto uradi od sebe, ne može on bog zna šta fizički da napreduje, samo je pitanje koliko će pogađati i da ne gubi lopte, a juče je pokazao da tu napreduje.

Ovo je vrlo zgodna situacija za tkz. sezonu selekcije - nema govora o ozbiljnijem rezultatu (final four), ali ni ispadanju - prilika je da se stvore neki igrači i čini mi se da bi to moglo da baš okej ide.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...