Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Cveletov šut za tri je krajnje upitan, ovo što je pogađao juče je veoma neuobičajeno.

 

Ali kad je ubacio onu step-back trojku odvalio sam se od smeha. Courtesy to Marcus Williams. :lolol:

 

Jel priznata ona trojka Metalca na kraju?

 

Videlo se odmah da je kasno izbacio.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam sta je moglo da se očekuje od tima koji skupljen s koca i konopca i koji je imao samo 1 zajednički trening.

 

Ja sam skroz zadovoljan, kad uzmem ubobzir očekivanja.

 

Igrali smo u Valjevu, gde je prošle sezone izgubilo većina timova. I nesrećno izgubili... Nema razloga za nezadovoljstvo.

 

Apsolutna podrška Petru i igračima. Biće ovo sve bolje.

Link to comment

Ali kad je ubacio onu step-back trojku odvalio sam se od smeha. Courtesy to Marcus Williams. :lolol:

 

 

Videlo se odmah da je kasno izbacio.

 

 

Bio sam u nekom kaficu bez tona. Prije no sto je sutnuo trojku jedan igrac Metalca je sjekao loptu. Jel od trenutka kad je taj prvi igrac pipnuo ide vrijeme ili tek od trenutka otkad je ekipa "u posjedu"?

Link to comment

Rano je još za neke zaključke, i Vlade Jovanović je uvijek sjajno ulazio u sezonu. Mada imam utisak da bi s Mačvanom u sastavu lagano ušli među četiri.

Link to comment

Bio sam u nekom kaficu bez tona. Prije no sto je sutnuo trojku jedan igrac Metalca je sjekao loptu. Jel od trenutka kad je taj prvi igrac pipnuo ide vrijeme ili tek od trenutka otkad je ekipa "u posjedu"?

 

Bio je napad Metalca. Partizan je svoj napad prodao tako sto je Vanji ispala lopta u aut.

Link to comment

@midle

Dokle god se igra samo odbojka vreme stoji, pola sekunde u iskusnim timovima ume nekad da se razvuce i do minute, vazno je samo ne uhvatiti loptu sa dve ruke...

p.s. I dalje mislim da lozis...

 

 

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Bio sam u nekom kaficu bez tona. Prije no sto je sutnuo trojku jedan igrac Metalca je sjekao loptu. Jel od trenutka kad je taj prvi igrac pipnuo ide vrijeme ili tek od trenutka otkad je ekipa "u posjedu"?

sto se pilo, kava i ki$ela?

Link to comment

@midle

Dokle god se igra samo odbojka vreme stoji, pola sekunde u iskusnim timovima ume nekad da se razvuce i do minute, vazno je samo ne uhvatiti loptu sa dve ruke...

p.s. I dalje mislim da lozis...

 

 

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

U Valjevu se u stvari još igra.

Link to comment

Ne znam sta je moglo da se očekuje od tima koji skupljen s koca i konopca i koji je imao samo 1 zajednički trening.

 

Ja sam skroz zadovoljan, kad uzmem ubobzir očekivanja.

 

Igrali smo u Valjevu, gde je prošle sezone izgubilo većina timova. I nesrećno izgubili... Nema razloga za nezadovoljstvo.

 

Apsolutna podrška Petru i igračima. Biće ovo sve bolje.

 

Zašto je tim skupljen sa koca i konopca, ko je kriv za to? Svinja? Oh, wait..

Link to comment

@midle

Dokle god se igra samo odbojka vreme stoji, pola sekunde u iskusnim timovima ume nekad da se razvuce i do minute, vazno je samo ne uhvatiti loptu sa dve ruke...

p.s. I dalje mislim da lozis...

 

Ne lozim no me zanimalo jel od onog presjecanja ide vrijeme ili otkad se uzeo posjed. Zahvaljujem!

Link to comment

A naravno da je kriva prethodna uprava koja je ostavila klub u ovom stanju.

 

Ja sam zadovoljan šta su.novi ljudi uradili za ovih par nedelja.

 

Čuvari barjaka i poklonici bolesnika će jedva dočekati da seru po klubu, igračima i treneru.

 

Srećom malo ih je. Većina će nastaviti da podražava voljeni klib

Link to comment

Ne lozim no me zanimalo jel od onog presjecanja ide vrijeme ili otkad se uzeo posjed. Zahvaljujem!

 

Nemam pojma o kojoj situaciji pricas, ali vreme za igru tece odmah cim prvi, bilo koji, igrac ima bilo kakav kontakt sa loptom. Vreme za napad tece tek kad se uzme posed.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...