Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

S ovim timom je to nemoguca misija, pa cak i kad se vrate Muric i Andric. Morace tu jos da se kupuje, pre svega igrac na poziciji 4.

podrazumeva se da će kupovati. plus, murić je igračina za 3/4 lige.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemoj da se vređaš, nema potrebe. on mora mnogo, mnogo bolje od ovoga što je pružio večeras: 5 poena uz šut 9/2. ne svidja mi se što ne preuzima inicijativu, ali hajde....prvi je meč, videćemo kako će se stvari dalje odvijati kao što rekoh malopre.

 

Nisi mene uvredio, nego ti je bio glup komentar. Cuj, pitas se, da li je to taj veliki talenat. Jebote, decko treba sa 18 godina da izraste u lidera ekipe i vec posle prve utakmice se kenja po njemu. Imace on jos slabih meceva, ali ne sumnjam da ce rasti s vremenom.. 

Link to comment

kakav crni cvele, nemojte zajebavati. milimetar nije napredovao od zvezde, beskorisni leptirić.

Nisam rekao da je spereman za prvu postavu Barselone , vec da je pored ovih basketasa na parketu delovao kao jedini koji ima talenta za kosarku ...

Link to comment

U zadnjoj cetvrtini, metalac je vecinu poena dao iz kontre ili penala. Kad je krenuo zadnji napad, rekao sam da teorije nema da daju kos, samo da mi sami sebe ne pobedimo. I onda smo upravo to uradili. Prvo preranim 4. faulom, onda neshvatljivom reakcijom kada je jevtovic pao na zemlju.

 

Sve u svemu, igrali smo solidnu odbranu, zelje ima. Bice bolje. Nadam se da cu imati vremena da posecujem pionir.

Link to comment

Nisam gledao tekmu, vidim puno :isuse: smajlija po temi pa otprilike naslucujem na sta je sve to licilo, a vidim i da smo pukli samo 3 razlike. Ne znam sto je nekima to cudno, ovo je nasa ovogodisnja realnost, tuci cemo pola lige kod kuce i ukrasti po neku na strani i to je to, opstanak. Da li cemo upasti u plejof i tu biti nakantani od strane cigana, ili ne potpuno je irelevantno. Cilj ove godine je opstanak u ABA i plasman medju prva tri u KLS.

Link to comment

Hah, zanimljivo gledanje. Nije bilo sekund i nešto pre kraja i lopta sa strane nego je otprilike na sekund i nešto do kraja lopta bila u rukama čoveka koji je imao samo da je zakuca. Neshvatljivo je da Milutinović nije uzeo onu loptu, morao je da se baci na nju i onda na sve to Vitkovcu koji nam je najiskusniji igrač u timu Jošilo utrčava iza leđa, epska završnica. 

 

Jedini igrači koji ovde imaju neki upside su Vanja i Vrabac (pre svega zbog prilično dobrih fizičkih karakteristika a ne nekog talenta što pokazuje).

Link to comment

Dodao bih Cveleta, zbog kombinacije fizikalija i suta. Ne znam da li je iko probao da ga pomeri na beka, voleo bih da ga vidim kada ima manje lopte u rukama.

 

A u onoj situaciji nije samo do Vitkovca i Milutinovica, svi su krenuli napred kao mufloni, iako nam kos nije trebao i bilo je manje od 8s do kraja, mogli smo drzati loptu na nasoj polovini. Svakako bi oni faulirali. Neverovatan brainfart celog tima.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Koliko god da vam je loš sastav trenutno upadate u prvih 8 lagano,možda se čak borite i za prva 4. Bacio sam pogled na nekoliko utakmica i liga je očaj živi. Ajde Ceda,KKCZ ispred ostalih i možda Budućnost,sa ostalima se lagano mozete boriti za 4 mesto.

Edited by elementary
Link to comment

u citavoj ekipi ne vidim neki prostor za napredak...ovo je roster da se pregura nekako sezona...jedino je Vanja neki prospect, Muric bi bio lider da nije povredjen i to je to...ali bore se momci koliko mogu i zbog toga ih treba podrzati

Link to comment

Hah, zanimljivo gledanje. Nije bilo sekund i nešto pre kraja i lopta sa strane nego je otprilike na sekund i nešto do kraja lopta bila u rukama čoveka koji je imao samo da je zakuca. Neshvatljivo je da Milutinović nije uzeo onu loptu, morao je da se baci na nju i onda na sve to Vitkovcu koji nam je najiskusniji igrač u timu Jošilo utrčava iza leđa, epska završnica.

 

Jedini igrači koji ovde imaju neki upside su Vanja i Vrabac (pre svega zbog prilično dobrih fizičkih karakteristika a ne nekog talenta što pokazuje).

Nije to bilo gledanje, vec sam samo malo karikirao na izjavu posle vidjenog rezultata utakmice"super,samo smo pukli tri razlike"...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Dodao bih Cveleta, zbog kombinacije fizikalija i suta. Ne znam da li je iko probao da ga pomeri na beka, voleo bih da ga vidim kada ima manje lopte u rukama.

 

A u onoj situaciji nije samo do Vitkovca i Milutinovica, svi su krenuli napred kao mufloni, iako nam kos nije trebao i bilo je manje od 8s do kraja, mogli smo drzati loptu na nasoj polovini. Svakako bi oni faulirali. Neverovatan brainfart celog tima.

 

Cveletov šut za tri je krajnje upitan, ovo što je pogađao juče je veoma neuobičajeno.

Link to comment

Cveletov šut za tri je krajnje upitan, ovo što je pogađao juče je veoma neuobičajeno.

Ma naravno da nije suter, kao plej da pogadi nekad otvoren sut, puna kapa! Po meni on ima znanja za plejmekera i za sada je najbolje pojacanje...

Jel priznata ona trojka Metalca na kraju?

Jos uvek gledaju usporeni snimak,do 17h bi trebalo da se sazna...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...