Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Ma naravno, ja sam najviše navijala da sednu i da se dogovore. Najgore bi bilo da obojica odu.

 

Što se tiče tankovanja, ja sam ok da damo još ovu sezonu, treću godinu za redom već ne bih podnela.

Pa jedino da neko uleti sa lovom, a to se nece desiti. Bas me zanima kako ce popuniti ekipu.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kosta Perović će kao na letnje pripreme. Ako mu budu našpanovana kolena i ako Nikica bude stešovan kod nas još godinicu, biće strava!

 

Za ostalo ćemo uskoro saznati.

Link to comment

Nije mi samo jasno sta ce se promeniti posle dve godine blejanja u Daloa i Djumica ? Nadaju se da ce naprednjaci izgubiti sledece izbore ili veruju da ce se neki tajkun sazaliti na ruiniranu instituciju  :unsure: Mnogo jer korektnije reci:" Ja i moj tim, ne mozemo obezbediti normalno funkcionisanje kluba, bilo bi dobro da se neko drugi prihvati .... Sve u q ,Ziveo Partizan™"

Edited by Geo
Link to comment

Nazalost, ne stizu samo lepe vesti iz naseg voljenog kluba. Rebuilding planovi su ozbiljno poljuljani najavljenim odlaskom Dalloa.. 

Link to comment

Nazalost, ne stizu samo lepe vesti iz naseg voljenog kluba. Rebuilding planovi su ozbiljno poljuljani najavljenim odlaskom Dalloa.. 

 

zamenice ga kosta na kecu....

Link to comment

Ma naravno, ja sam najviše navijala da sednu i da se dogovore. Najgore bi bilo da obojica odu.

 

Što se tiče tankovanja, ja sam ok da damo još ovu sezonu, treću godinu za redom već ne bih podnela.

pripremi se onda na mnogo nepodnosenja... ni do sada nismo imali kinte, a sada cemo je imati jos manje. kada tome dodas da su nam ekonomisti ko da su sa megatrenda, bice cudo ako prezivimo uopste

Link to comment

Ma naravno, ja sam najviše navijala da sednu i da se dogovore. Najgore bi bilo da obojica odu.

 

Što se tiče tankovanja, ja sam ok da damo još ovu sezonu, treću godinu za redom već ne bih podnela.

 

Mi nismo tankovali ove sezone, sastavljen tim je bio sasvim respektabilan, samo se kasno krenulo u realizaciju i bilo je previše pilićarskih grešaka.

 

Nažalost, čini mi se da ćemo tek videti šta znači tankovanje :( KKCZ, Uvalin style.

 

Pri čemu mi nije jasno, zar nije Danilović vodio finansije otprilike do drugog dolaska Dula?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...