Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

u medijima se moze procitati da odustajemo od eurokupa? skupo im da putuju, kao te pare ce utrositi na vracanje dugova.

 

eh, bas im nesto verujem da ce uraditi tako.. pise takodje i da smo dali free svim igracima da idu, da se oslanjamo samo na kosarkase iz mladjih kategorija koji ne traze pare.

 

te odluke ce biti predlozene u sredu, na sastanku upravnog odbora.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jeste li sigurni da ce postojati EC sledece godine?

Ne svidja se ni meni iz perspektive prosle sezone, ali u ovom trenutku ko zna sta ce se sve desiti

Link to comment

danas partizan, za par godina ce se raspasti i ovo sto je ostalo od zvezde. pardon, fmp-a.

 

onda mozemo najzad da se okrenemo jacanju srpskih kosarkaskih centara.

Link to comment

Nadam se da Danilovic cuti jer trazi naslednika(koji ce obezbediti kakav takav budzet i dostajanstveno ucesce u svim takmicenjima), svaki drugi scenario je po meni ravan katastrofi!

 

p.s. Ko ce biti na klupi i koga ce trenirati isti, je pitanje za neki malo bolji momenat...

Link to comment

Nadam se da Danilovic cuti jer trazi naslednika(koji ce obezbediti kakav takav budzet i dostajanstveno ucesce u svim takmicenjima), svaki drugi scenario je po meni ravan katastrofi!

 

p.s. Ko ce biti na klupi i koga ce trenirati isti, je pitanje za neki malo bolji momenat...

+1

 

samo neka se pomeri ova gubitnicka situacija sa mrtve tacke. partizan pre svakoga!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne traži on sigurno naslednika. Nema taj osećaj za "posle mene". Novog predsednika će nam izabrati neko iz gospodarevog okruženja, nažalost.

 

A slažem se da trener i tim idu posle toga.

Link to comment

Super je ta hipsterska averzija spram državnog uticaja.

 

Ovaj slobodan pad Partizana je najbolji primer da nijedan subjekt vrhunskog sporta u nas, bez pomoći države ne bi opstao 15 minuta. Kapiram da je to principijelan stav, ali baš ne razumem da je neko protiv toga država daje siću, a nije mu smetalo da đipa i skiči kad je davala za F4.

Link to comment

Ne razumeš. Država mora da pomaže košarku, jer nije sama isplativa. Ali nikako ne sme da bude jedina koja daje pare i klub mora da na više drugih načina puni budzet. Uprava Partizana godinama samo kuka i traži od države dok se za svo to vreme nisu setili da otstampaju bar majice sa imenima igrača i zarade sami koji dinar.

 

Evo pre par nedelja bila akcija Saša&Saša, pozvali ljude da dođu i kupe potpisane majice. Ljudi došli, al majica nije bilo. Pa se ovi potpisivanje na nekim posterima. Debili je blaga reč.

 

A ne mogu se nikako radovati ulasku SNSa u klub iako će to doneti neko poboljšanje.

Link to comment

Pa dobro, Dujan i PSD su odvek bili u tom fazonu. Čak su u prošlosti pravili više gluposti (ovo je naravno eufemizam za krivična dela).

 

Jedina logika koja se nazire je da je čitav bunt spram SNS-a stvar političkog opredeljenja. Nije smetalo kad su davali SPS, DSS, SDP, DS, a državne pare smetaju kada državu personifikuje Vučić? Meni to miriše na kiselo grožđe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...