Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedan kvalitet :Hail:

+1

istinski los covek. isijava zlo iz svake jebene recenice

 

a zavidi radonjicu (i igracima), nece ga moliti i portir je zasluzan za titule, bolje vrabac u ruci...

on u stvari zeli da ode radonjic, time samo on(covic) (p)ostaje 1 konstanta i vojnik general kluba, svima ostalima zvezda je samo prolazna stanica

Link to comment

a ako ne bude mogao milutinov da se dovede, dva stranca, sta da se radi. i prosle godine smo krenuli sa dva stranca na petici.

 

Super kako svi zaboravljaju da mi imamo domaćeg centra koji je tu od početka prošle sezone - Nastić. ^_^

Link to comment

Sporazumno ga otpustili. Nije mi jasno sta se desilo sa tim momkom, nesto tu nije kako treba. Mogli su od njega da naprave makar treceg centra za rotaciju.

Link to comment

Sporazumno ga otpustili. Nije mi jasno sta se desilo sa tim momkom, nesto tu nije kako treba. Mogli su od njega da naprave makar treceg centra za rotaciju.

 

cuo sam da je nesto bolestan.

Link to comment

Sporazumno ga otpustili. Nije mi jasno sta se desilo sa tim momkom, nesto tu nije kako treba. Mogli su od njega da naprave makar treceg centra za rotaciju.

cuo sam da je nesto bolestan.

Neposredno pred raskid ugovora sretao sam ga više puta sa roditeljima, a par dana pred sam odlazak sam i ja čuo isto što i nautilus, a da je problem psihičke prirode.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...