Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicno otvaranje topika. :)

 

Voleo bih da u 12 udju samo dva igraca umesto Jake i Rebica, no realnost je da ide Bobi, verovatno Djenka, MWill, mozda i Zirbes, a da Jaka ima jos 1 god ugovora.

 

Dakle, jurimo centra, pleja, beka, a i na cetvorci smo tanki. O.o

 

Dva pitanja za one koji ozbiljno prate kosarku:

- Ko moze od klinaca da udje u tim i da igra (da ima minute kao Tejic, a ne kao Rebic)?

- Koga bismo mogli dovesti iz okoline (Srbija + ABA liga)?

Link to comment

Odlicno otvaranje topika. :)

 

Voleo bih da u 12 udju samo dva igraca umesto Jake i Rebica, no realnost je da ide Bobi, verovatno Djenka, MWill, mozda i Zirbes, a da Jaka ima jos 1 god ugovora.

 

Dakle, jurimo centra, pleja, beka, a i na cetvorci smo tanki. O.o

 

Dva pitanja za one koji ozbiljno prate kosarku:

- Ko moze od klinaca da udje u tim i da igra (da ima minute kao Tejic, a ne kao Rebic)?

- Koga bismo mogli dovesti iz okoline (Srbija + ABA liga)?

 

- pa guduric i davidovac, ako zadovolje na pripremama. sumnjam da ce neko iz 1998 da ima minute, a jedino tu ima igraca.

- iz aba tesko, iz srbije jedino zagorac i nema vise igraca. tuga.

Link to comment

pa zagorac je iz mege, a jokic najvaljuje da ce u nba tako da ne verujem da tu ima neke sanse.

 

sto ne racunas igrace partizana? :naughty:

Link to comment

Ne bih voleo da dođu čak i oni koji mi se sviđaju jer bi to dodatno diglo tenziju, ti momci bi bili izloženi šikaniranju obe grupe divljaka i slično. Mislim na Milosavljevica i Milutinova. Mačvan mi je antipatican

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

macvan ce i onako biti preskup za zvezdu, za dragana ide vest da ce u trabzon. ne mora milutinov, moze coki vanji da udeli stipendiju.

 

zajebavam se, sumnjam da postoje ikakve sanse da neko iz partizana predje.

 

@pbg

 

ma apic ce igrati u fmp-u

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

- pa guduric i davidovac, ako zadovolje na pripremama. sumnjam da ce neko iz 1998 da ima minute, a jedino tu ima igraca.

- iz aba tesko, iz srbije jedino zagorac i nema vise igraca. tuga.

Hvala. A jedan od braće Šehović, onaj iz Budućnosti, i on se pominjao? Na uzorku od tri odgledana meča, video sam da je jak, skočan i da više voli trojku da opali nego leba da jede. A i on mi je više neko krilo nego dvojka.

 

Neko iz Slovenije, neki novi Jaka? Mauci?

Link to comment

dobar je sehovic ali nam ne treba, dok god je kalinic u ekipi.

 

nama je kljucno da se pojacamo na cetvorci, kecu (ako markus ode), petici (ako cirbes ode) i da dovedemo jednog pouzdanog prangijasa.

Link to comment

Sigurno je jedino da ostaju Luka, Kalina, Tejić, Dangubić, Jović i Lazić. Možda ostane neki stranac, ali sumnjam. Dakle, pravimo novi tim. Koliko čujem nude nam se već dobri igrači, domaći, regionalni i EL, tako da mislim da neće to biti problem.

Mnogo je važnije da se reši pitanje ostanka Deje, što je usko povezano sa finansijama, koje su ključni problem kluba. Dugovanja su velika, a treba obezbediti budžet za novu sezonu. Od klinaca, očekujte dvojicu u prvom timu, stim što jedan može biti 13.ti igrač recimo. Tipujem na Radanova i Simanića.

Ali prvo da se završi Radonjić, pa sve ostalo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...