Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

veliko je sranje ako ne zadrže cirbesa.

Najveće, ali izgleda ima izlaz iz ugovora, a Kari nudi ogromne pare. Nije još gotovo, ali su veće šanse da ode nego ostane čini mi se.

Link to comment

Koliko je samo kukanja bilo na Zvezdine petice prethodnih godina i decenija, a onda docekamo iste sezone dva igraca kakvi su Bobi i Cirbes. Strepnja mi je dublja od nade da cemo za moga zivota opet sastaviti nesto slicno.

Link to comment

hoce li bar uzeti neku kintu ili ide za dzabe?

 

inace mi se ne svidja situacija ni poziciono. ako se gledaju mladi igraci u prvom timu i fmp-u, neki odlazak kalinica bi otvorio mjesto dangubicu i i davidovcu. odlazak marcusa i jenkinsa ce vjerovatno zahtjevati jos jednog beka pored neophodnog pleja.

Link to comment

Koliko je samo kukanja bilo na Zvezdine petice prethodnih godina i decenija, a onda docekamo iste sezone dva igraca kakvi su Bobi i Cirbes. Strepnja mi je dublja od nade da cemo za moga zivota opet sastaviti nesto slicno.

ništa, uvek možemo da dovedemo petarda popovića.

Edited by ikar
Link to comment

Ako upada neki od klinaca, ja bih najpre voleo da vidim Aranitovica... mislim da je i fizicki i psihicki najspremniji od tih klinaca. A od ovih malo starijih Guduric i Davidovac. Videcemo kako ce sve to da izgleda... prethodnih sezona su se dosta brzo zavrsavali prelazni rokovi, odnosno brzo smo dovodili igrace, eventualno nam ostane 1, koga dovedemo malo kasnije. Nedostatak potencijalnih ozbiljnih domacih igraca je najveci problem rekao bih...

Link to comment

Davidovac pre gravitira ka četiri nego ka dva.

Nije li Apic cetvorka,nisam gledao Davidovca ali pisu ljudi da moze da igra sve osim play/a napolju.

Link to comment

Zapravo Davidovac je i igrao pleja na jednoj utakmici kada je Fica bio povredjen. Ja bih voleo njega i Gudurica u rosteru, ne vidim da medj dostupnim Srbima mozemo naci bolji kvalitet, osim eventualno Zagorca. Ukoliko su uopste potrebni takvi igraci, a ako Kalina i Lazic ostaju (Dangubic svakako) mozda i nema mesta za takav profil.

Edited by Nikodije
Link to comment

Sigurno je jedino da ostaju Luka, Kalina, Tejić, Dangubić, Jović i Lazić. Možda ostane neki stranac, ali sumnjam. Dakle, pravimo novi tim. Koliko čujem nude nam se već dobri igrači, domaći, regionalni i EL, tako da mislim da neće to biti problem.

 

Mnogo je važnije da se reši pitanje ostanka Deje, što je usko povezano sa finansijama, koje su ključni problem kluba. Dugovanja su velika, a treba obezbediti budžet za novu sezonu. Od klinaca, očekujte dvojicu u prvom timu, stim što jedan može biti 13.ti igrač recimo. Tipujem na Radanova i Simanića.

Ali prvo da se završi Radonjić, pa sve ostalo...

Jel nije realnije da zavrse u prvom timu Davidovac i Guduric pre Alekse  i Borise.

Link to comment

I Bjelica je igrao organizatora igre u Zvezdi, ali to ne znači da je on bek. Davidovac za sada može da igra na niskom krilu, ali fizičke predispozicije će određivati poziciju u budućnosti. Šta braniš je pitanje, a svaki dodatni skil u napadu je plus.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...