Jump to content
IGNORED

Mađarski zid: izbeglice sa Bliskog istoka i iz Afrike u Srbiji i regionu


zmanic

Recommended Posts

On 21.4.2020. at 10:46, mackenzie said:

 

Oni bi da idu za Njemačku, a mi im kao ne damo.

 

 

onaj gore kaze da se radi o 1 migrantu

ovaj dole kaze "vise desetina" :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Što se više kopa to je gore. Prvo sam pomislio da je neki lik stvarno reagovao zbog neprijatnosti koje je devojka pretrpela.
Sad više ni ne znam da li ima devojku i deluje kao lik koji se dovoljno dugo nalivao levijatan i migranti pričom i jednostavno rešio d'uradi nešto jer će doći hiljade muslimana da nasele jedan el Dorado kao što je Gudrenovac.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Two new incidents of shots at Evros border reported

Greek authorities have reported two new incidents in less than 24 hours of shots being fired in the air by Turkish guards on the Evros River border with Greece, in the northeast.

The first incident is said to have taken place early on Tuesday night when Hellenic Police and Army officers reported hearing shots coming from near the village of Marasia, which is on the banks of the Evros.

On Wednesday afternoon, more shots were fired by Turkish police who were on patrol along the river near the Greek village of Tychero.

The two incidents are similar to one that took place last Thursday, when Turkish military border officers fired shots into the air near Tychero, which is also right on the borderline.

Greek security officials believe these incidents may be related to Turkish efforts to maintain pressure against Greece, while others say they may point to a bid by Turkey to control specific crossing points along the river border.

 

https://www.ekathimerini.com/252407/article/ekathimerini/news/two-new-incidents-of-shots-at-evros-border-reported

Link to comment
9 hours ago, *edited by mod said:

Što se više kopa to je gore. Prvo sam pomislio da je neki lik stvarno reagovao zbog neprijatnosti koje je devojka pretrpela.
Sad više ni ne znam da li ima devojku i deluje kao lik koji se dovoljno dugo nalivao levijatan i migranti pričom i jednostavno rešio d'uradi nešto jer će doći hiljade muslimana da nasele jedan el Dorado kao što je Gudrenovac.
 

 

Autentično naliven. Ne znam šta ono vozi, Ladu ili 128-icu, pa još sa onom biljkom na suvozačkom sedištu i mučenim kerom na podu. Da je neki isplanirani performans koristili bi Audi ili tako nešto. Ovo je neki autenitčan kreten koji je preterao sa konzumacijom bihaloksa. U tome zapravo i jeste problem - kontrolisano nasilje i kontrolisan fašizam ne mogu da uspeju, koliko god naša moronska država mislila da mogu. Sve to što neguju i šatro kontrolišu, jednom ima da grune napolje.

Link to comment

 

 

1 hour ago, Redoran said:

 

Autentično naliven. Ne znam šta ono vozi, Ladu ili 128-icu, pa još sa onom biljkom na suvozačkom sedištu i mučenim kerom na podu. Da je neki isplanirani performans koristili bi Audi ili tako nešto. Ovo je neki autenitčan kreten koji je preterao sa konzumacijom bihaloksa. U tome zapravo i jeste problem - kontrolisano nasilje i kontrolisan fašizam ne mogu da uspeju, koliko god naša moronska država mislila da mogu. Sve to što neguju i šatro kontrolišu, jednom ima da grune napolje.

 

 

preterana konzumacija ovoga, pa sledećih nekoliko strana

 

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/19762-mađarski-zid-izbeglice-sa-bliskog-istoka-i-iz-afrike-u-srbiji-i-regionu/page/536/

 

obećao sam da ću da vas podesetim kad počne da deluje

 

Edited by levi
Link to comment

Bilo kako bilo, da se od početka nije dozvolio (to su neki predlagali mnogooo ranije od str. 536 i bili proglašavani za ekstremiste) ilegalan ulaz (osim pravih izbjeglica - a to su ljudi iz Sirije) ljudima kojima se ne može utvrditi identitet ili koji nemaju ispravnu vizu, do ovakvih stvari ne bi došlo. I danas bi bila win-win situacija za sve, barem što se tiče Srbije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...