Jump to content
IGNORED

Spotovi™


nisam ja

Recommended Posts

On 2/2/2018 at 7:08 AM, Strucnjak said:

ajd i ja da se prijavim, ovo je relativno novo, a dobro:

 

 

za uvce dusu dalo! thx...će utefterimo i ovu pesmu (fenomenalna za voznju u kolima) i sve ostale sto su napravili. podseca na old times ali sa novim zvukom

 

spot super krece ali posle postaje dosadan. lep covek glavni glumac. obrijala bih mu one brcice samo tako :)

Edited by mustang
Link to comment
 
za uvce dusu dalo! thx...će utefterimo i ovu pesmu (fenomenalna za voznju u kolima) i sve ostale sto su napravili. podseca na old times ali sa novim zvukom
 
spot super krece ali posle postaje dosadan. lep covek glavni glumac. obrijala bih mu one brcice samo tako [emoji4]
Powerdance je projekat Luke Solomona i nekih ortaka iz Londona, jedan LP za sada, sjajan soulful i funky materijal za dom/auto/klub, drago mi je da ti se svidja. I Kakav je to gej bez brkova? [emoji2]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

ne znam gde da stavimo ovo ali imam veliku molbu: trebaju mi kratki approx. 1min dugi (zapravo kratki!) filmovi/spotovi/isechci a da su atmosfericni (short films that communicate atmosphere). pa ako neko ima neki predlog... - unapred zahvalna :*

Link to comment
  • 4 months later...

ajoj depresivne li pesme da udarim glavom o zid. 

 

super je ideja al postane dosadno same zenske a nigde golih dupeta :D...salim se..previse su jendolicni svi, naletis na dva muskarca, pseto i dete ..moglo je biti sa zanimljivijim likovima

Link to comment

:D sve to manje-vise stoji ali mi je ideja da je rec o samo jednom ("jednostavno") pozicioniranom kadru, kroz koji je komplet prica prenesena, mnogo elegantna. bas volim takve geste - uvek padnem na tako nesto (dira mi u moju mono-ha-japanofil zicu;).

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...