Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

recimo,the doors - gloria [van morrison]hendrix - whatever [whoever]btw, pade mi na pamet - ne mogu da smislim shadowplay u izvedbi killersa.
u inat? ;)edit: zapravo, ne mogu da smislim nijednu obradu joy divisiona. Edited by transcending
Link to comment
nema veze, vidiš kako tek klimt voli obrade divižna :)
Ma ne volim ih ni ja, ovo je tebi u inat! ;)BTWKako je dobra Be Thankful For What You Got (William DeVaughn)!Hvala Strucnjaku!
Link to comment

U, što je živnuo topik. Lepo.

Zakon!Pored ove omiljena mi obrada Bee Geesa - I Started A Joke.I da se ne zaboravi da je najbolji Dirtbombs album, album covera - Ultraglide in Black.
OK. Al ja ipak volim da tancujem. Uz Love lost.A volim i ovu obradu:
Link to comment
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">isn't it a pity - galaxie 500
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...