Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

(obe moraju da se kliknu na jujtub link ili će izaći da je video unavailable)

e. Cvrc, stavio iz druge original.

Edited by Malkmus
  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Malkmus said:

(obe moraju da se kliknu na jujtub link ili će izaći da je video unavailable)

 

 

Meni je ovakvo b u k v a l n o za svaki YT koji stavljate. Cim vidim da je Indy npr. odmah znam sta ce biti, a polako je postalo tako i sa ostalima, prosto se iznenadim kada nesto radi odmah. Ne znam u cemu je stvar.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Indy said:

Ja sad samo i klikćem na naslov videa što odmah ide u novi prozor, već se navikao... Ima to i prednosti.

 

Makar su nesto uradili? pa kada je otvoren tab sa prethodno gledanim YT-om odavde, i kliknem ovde na neki drugi video-snimak, otvori u tom istom tabu. Ne moram vise da gasim n tabova posle svracanja na muzicke teme, kao sto je bilo pre.

Link to comment
4 hours ago, Indy said:

A jel ti se sviđa Annina obrada... po meni je ona sex on a stick.:heart:

 

 

 

 

haha, tim italija vs tim orijent :D priznaj da je voliš samo zato što je nick cave njen fan! 

 

sviđa mi se, mračna je i dramatična, sve što volim. al u novembru! pitaj me opet tada :) 

sada me ove baglame, tarabuke i zvončići nose ko letnji povetarac (turčin je jak u meni, izgleda)

 

 

evo ti još jedna, za uz zimu

 

 

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, beyoncé said:

priznaj da je voliš samo zato što je nick cave njen fan

 

Krivac je ovaj put Brian Eno (u nekom intervjuu pre desetak godina ju je silno nahvalio). Za Nicka da je fan sam čuo kasnije. Volim je i što je bona fide profesorka gitare... Iako Bowie fan ja sam u stvari Lady Grinning Soul zavoleo tek u Anninom izvođenju (kao mlad nisam imao ni izbliza sve Bowiejeve albume tako da su mi mnoge manje popularne pesme dugo godina ostale nepoznate). Strange Weather mi je i dalje najomiljenije od nje - zanimljivo je da od njene skoro imenjakinje Annie "St Vincent" Clark takođe najviše volim uradak sa Byrneom, a i ona je gitarski virtuoz... +obe su herc.jpg

 

(Možda je tajna u Byrneu :D )

Edited by Indy
  • +1 1
Link to comment

Pustio bih ovde Edith and the Kingpin u izvedbi Georgea Michaela, ali posto svaki primerak videa izlazi kao "Play on Youtube" :dry: dobit cete umesto toga cover Elvis Costella sa dailymotion

 

EDIT. Uopste nije los Elvis.:D

 

 

ly/x2839hq

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...