Jump to content
IGNORED

Covers


Gonzo

Recommended Posts

Live & learn, što ono kažu...

 

Ceo život ovo slušam, i tek sam sad saznao da je Stevieva pesma originalno napisana specijalno za Jeff Becka (pa kad su ukapirali da će biti ogroman hit, kao što je i bila, onda su je ipak dali Stevieu da je prvi objavi u svojoj interpretaciji.) Realno i ova verzija kida, kao naravno i Stevicina.

 

 

Link to comment



Live & learn, što ono kažu...
 
Ceo život ovo slušam, i tek sam sad saznao da je Stevieva pesma originalno napisana specijalno za Jeff Becka (pa kad su ukapirali da će biti ogroman hit, kao što je i bila, onda su je ipak dali Stevieu da je prvi objavi u svojoj interpretaciji.) Realno i ova verzija kida, kao naravno i Stevicina.
 


Ja sam dugo mislio da je Steva dobio tu pesmu, a ne obrnuto...

Ne verujem da sam kačio, al ako jesam praštajte... meni ovo zabavno...









... Shiit has hit the fan...

Link to comment
21 hours ago, I*m with the pilots said:

Meni ovo lose

 

Meni baš simpatično, ali ćutim pošto ne znam ko je mlada dama niti da li je ovo inače njen manir. Zvuči mi da je ovladala nelakom pjesmom, a i aranžman je odličan.

 

Neće proći neprokomentarisano i da je pre-zgod-na. :happy:

Link to comment
1 hour ago, autsajder said:

 

Meni baš simpatično, ali ćutim pošto ne znam ko je mlada dama niti da li je ovo inače njen manir. Zvuči mi da je ovladala nelakom pjesmom, a i aranžman je odličan.

 

Neće proći neprokomentarisano i da je pre-zgod-na. :happy:

Nemam pojma ko je mlada dama, samo mi je verzija jako bleda :/ a pocetak je bio donekle obećavajuć

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...