Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda nije samo do Marije™. LVG ima taj talenat da neke igrače vrati sa onoga sveta a neke ukopa za vjeki vjekov. Još važnije, kod njega se ti trendovi ne preokreću. Ko krene da stagnira, stagniraće jako i dugo.

Link to comment

Jeste i stoji to da Juznoamerikanci kad skrenu, onda se tesko vracaju, kako neko rece, ali ipak je to jedna sezona. Ako su vec pukli tolike pare, neka se strpe

Schneiderlin, kao, pred potpisom

Link to comment

Ja bih bezao od Van Gala koliko me noge nose. Neko je napisao da je Di Marija neubedljiv na Copa America, a u stvari je jedan od najboljih na turniru. I Maradona bi se zbunio i ne bi znao gde tera sa onakvim miksovanjem pozicija i uloga svojih saigraca i sa jalovim kruzenjem oko 16 i dekadentnim durisanjem lopte. Decko je bio briljantan u Realu, bio je bolji od Messija na SP, to jednostavno ne moze da se promeni iz cista mira. Znaci ili je u pitanju LVG ili famozna klima, a ja sam moju teoriju vec odabrao.

Link to comment

Ja se ne bih ljutio da Di Maria krene stazom Silvestrea i Welbecka. Nemojte se, ljudi, zajebavati. Di Maria je klasa za sebe, problem je u tome sto Unitedov sistem iz prosle sezone ne bi uklopio niko ziv jer sistema nije ni bilo. Iduce sezone ce prekucati ligu ako mu se retardirani engleski mediji skinu sa grbace i Van Gaal primijeni normalan sistem. Steta sto Ferguson ne sazove kakvu presicu pa da ponovi odgovor na prozivanja Verona.

Edited by ArleKino
Link to comment

Meni ne bi palo na pamet da prodajem Di Mariju, pregurao je nekako prvu sezonu, valjda se privikao koliko-toliko na klub i grad....Van Gal jeste potencijalan problem, čovek je dokazano vrlo dobar trener, ali sa druge strane je isto tako jako tvrdoglav i generalno ima tendenciju da se kači sa "individualcima", pogotovo ako su iz Južne Amerike (Rivaldo, Rikelme npr.).

Link to comment

Meni ne bi palo na pamet da prodajem Di Mariju, pregurao je nekako prvu sezonu, valjda se privikao koliko-toliko na klub i grad....

 

Na grad se sigurno privikao. Posle pokusaja pljacke dok su svi bili na okupu zena mu se pokupila i zapalila na neko vreme iz Manchestera, a on stavio bolest od vile na prodaju i prebacio se u hotel. Tu negde je usledio i potpuni fijasko sa formom...

Link to comment

Na grad se sigurno privikao. Posle pokusaja pljacke dok su svi bili na okupu zena mu se pokupila i zapalila na neko vreme iz Manchestera, a on stavio bolest od vile na prodaju i prebacio se u hotel. Tu negde je usledio i potpuni fijasko sa formom...

 

Pojma nisam imao, nije baš da detaljno pratim...Više sam mislio onako uopšteno na vremenske prilike i klimu.

Link to comment

Na grad se sigurno privikao. Posle pokusaja pljacke dok su svi bili na okupu zena mu se pokupila i zapalila na neko vreme iz Manchestera, a on stavio bolest od vile na prodaju i prebacio se u hotel. Tu negde je usledio i potpuni fijasko sa formom...

 

hoces da kazes da je njegov privatni zivot imao uticaja na formu?

Link to comment

Махатма Ганди је кум Вест Хема!

 

"1895: Arnold Hills, President of the London Vegetarian Society, takes advice from his fellow executive board member Mohandas Mahatma Gandhi, to consider the holistic needs of workers at his Thames Ironworks Shipbuilding Company. Thames Ironworks FC is born, and five years later is renamed West Ham United."

Link to comment

Možda nije samo do Marije™. LVG ima taj talenat da neke igrače vrati sa onoga sveta a neke ukopa za vjeki vjekov. Još važnije, kod njega se ti trendovi ne preokreću. Ko krene da stagnira, stagniraće jako i dugo.

 

Možda, mada ima nečeg i do Di Marije. I pre poslednje, brutalne sezone u Realu imao je dve kriminalne. Njega oscilacije prate od kako igra fudbal, nije to od kako je upoznao Van Gala.

Link to comment

hoces da kazes da je njegov privatni zivot imao uticaja na formu?

 

Sigurno. Na stranu cinjenica da je fakticki najuren iz Reala, sto je za latinose ravno katastrofi, pa nije bas najnabrijaniji ni usao u ovu pricu. 

 

U svakom slucaju moje misljenje o doticnom nikada nije bilo na nekom narocitom nivou. Odigrao je tu jednu sezonu, tj. polusezonu, u Realu zverski i odma se svrstava u top 3 ili 5 igraca na svetu. Niti je nekad pokazao kontinuitet, niti ocekujem da ce ponoviti ni pribliznu formu onoj iz zadnje sezone Madrida...niti u krajnjem slucaju ima konstituciju da se lomata po engleskim poljanama. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...