Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Živi bili pa videli. Prosto ne mogu da zamislim da bi neko danas pozajmio mečku da im kao nešto igra i kao trenira, makar mu LFC plaćao 100% plate da to radi na drugom mestu.

 

Ne znam ni gde će Markovića da zavale, ali predlažem Benfiku. Halo dobar dan, mi smo oni što su vam prošlog leta poklonili 20 miliona evra, znamo da ne primate reklamacije ali nema veze, hteli bismo da vam vratimo igrača. Ne, bez nadoknade. Da, platili smo ga 20 miliona i sad neka igra još malo za vas.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Živi bili pa videli. Prosto ne mogu da zamislim da bi neko danas pozajmio mečku da im kao nešto igra i kao trenira, makar mu LFC plaćao 100% plate da to radi na drugom mestu.

 

Ne znam ni gde će Markovića da zavale, ali predlažem Benfiku. Halo dobar dan, mi smo oni što su vam prošlog leta poklonili 20 miliona evra, znamo da ne primate reklamacije ali nema veze, hteli bismo da vam vratimo igrača. Ne, bez nadoknade. Da, platili smo ga 20 miliona i sad neka igra još malo za vas.

Кажу да је Бенфика кандидат. А за Балуа могу да сањам...то је сад време.

Link to comment

Sa druge strane gledam Di Mariu nadajuci se da cu videti bilo sta sto bi me ubedilo da ce biti nesto od njega naredne sezone, ai dzabe, decko je potpuno izgubljen. Prodati ga kome god, sto pre. 

Link to comment

Evo i pominje se, 50 miliona + Anin mali. 

 

Sta znam, cinjenica da je imao slabu sezonu, al previse je dobar igrac da ga se United tek tako odrekne. Mada opet, za velike pare..

Link to comment

Jbg ti juznoameri kad krenu na dole nema povratka na staro, bojim se da je njegov vrh prosao... Deluje mi kao da nema radosti u njegovoj igri, da je sve mucenje, cak i kad igra za Argentinu.

Link to comment

Evo i pominje se, 50 miliona + Anin mali.

Za Di Mariju? :blink: Ima li ikakvog razloga zašto neko ne bi to prihvatio? Tj. zašto bi neka budala to ponudila?

Link to comment

Previše je Švajni dobar igrač da bi ga se Bayern tek tako odrekao, to za početak.

 

Drugo, za Mariju™ ko da više od 20 milki lud je. Mnogo ga gotivim ali dečko je u totalnom daunu i mora prvo da izvuče jednu ekstra sezonu da bi mu cena skočila na 30-40M.

Link to comment

Pa jebiga, sezonu prije ove je bio najbolji igrac svijeta koji se ne preziva Messi ili Ronaldo, jedna losa sezona to ne mjenja puno. 

 

A Svajniju istice ugovor narednog ljeta, a plus je on jos vise pao u formi..

 

[naravno, ko zna da li je uopste tacno da je Bayern ista ponudio, a kamoli tu cifru]

Link to comment

Odlazak Di Marije je upropastio Real. Ok, nisu smeli ni Alonsa da puste. Sad ako Ramos od u Utd, čak ni takav trenerski mag poput Rafe neće moći da im pomogne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...