Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Firmino odigra jednu tekmu vrhunski, pa ga 3 nigdje nema. Po talentu zasluzuje veliki klub, ali definitivno je overhajpovan i 40 miliona je previse. Al opet, ako uspije da nadje taj 1 kontinuitet igara™, mogao bi bit pun pogodak.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Firmino je dobar, ali mi sve vise lici na jednog od "vecitih talenata". Svakako ne vredi 40milki. Da biram iz Hoffea za 40milki uzeo bih Folanda.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

mada je njemu bar pola spakovao upravo firmino

za te pare mogli smo sacirija da drpimo interu da glumi rahima. ostao bi i kusur

Edited by cvrlle
Link to comment

Odakle vam 40 miliona, ja gde god čitam piše 28. Možda to ono kao, kad mu uračunaju platu za sledeće 4 godine?

 

:isuse:

 

Nemoj da si dešparatan, bilo je krajnje vreme da se LFC pojača na poziciji levog stiliste:

 

Roberto-Firmino-and-girlfriend-Larissa-P

 

Roberto-Firmino-and-girlfriend-Larissa-P

Link to comment

za te pare mogli smo sacirija da drpimo interu da glumi rahima. ostao bi i kusur

Ustedili bi dosta, ali bi dobili takodje skroz nekonzistentnog, a uz to i uzasno sebicnog igraca.

Link to comment

Eh sad, pa jesmo Englezi ili smo Evropljani? :mad: Kad pričamo o Najskupljem™ uvek smo govorili da je bio plaćen 35 miliona, ne 50 miliona... Ovaj Firmirani je ipak na drugom mestu kad je LFC u pitanju.

Link to comment

Odakle vam 40 miliona, ja gde god čitam piše 28. Možda to ono kao, kad mu uračunaju platu za sledeće 4 godine?

 

 

Nemoj da si dešparatan, bilo je krajnje vreme da se LFC pojača na poziciji levog stiliste:

 

Roberto-Firmino-and-girlfriend-Larissa-P

 

Roberto-Firmino-and-girlfriend-Larissa-P

Ух ово боли. Требао си ово да ставиш у спојлер. :cry:

Link to comment

Ja reko' možda će te obradovati što je sexy nakrivljeni šešir odgovarajuće boje?

 

Sad ga gledam protiv Kolumbije, ima bogato reprezentativno iskustvo u gledanju Neymara kako dribla protiv četvorice.

Link to comment

"Ramos believes Madrid have repeatedly briefed against him in an attempt to damage his reputation and his standing with supporters, portraying him as a money-grabber not interested in the club. That sense, which has grown over recent weeks, has come to a head and was reflected in the headline in La Razón this morning – a newspaper that is extremely close to Pérez."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...