Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad smo kod Utd-a, navodno su resili da ne daju Ddg tek tako, traze da neko od cetvorke Ronaldo, Bejl, Ramos, Benzema bude deo dila. Sto se mene tice ne moraju uopste da prave dil, neka posade nezahvalnika na klupu godinu dana pa nek ide za dzabe sledece godine, klub nije propao ni sa bacanjem desetina miliona na kojekakav trash nece ni bez ovih 20m. Al mora se podvuci crta da ne moze da te jebe Real kad god mu se digne. Niti kojakakava latino sleparija... :sleep:

 

U ostalim trac vestima - Cilesen definitivno prva meta za GK. Nije da je šok, ali :isuse:

 

meni Ramos(29) nije loša opcija. to je top CB kakav nam baš treba. Ima u njemu još tri sezone sigurno. 

Link to comment

Firmino u Liverpulu

Hmmm. Veliki talenat, ali prilicno nekonzistentan. Nisam siguran da je ovo dobar potez bilo za njega bilo za Liverpool. Za Hoffenheim vjerovatno jeste..

Link to comment

mikel izgleda odlazi iz chelsea. verovatno kod asamoaha gyana u al ain. 

 

 

procitao sam negde da ce uz cecha u arsenal poci i trener golmana lollichon, jedan od boljih na svetu. nadam se da to nije istina.

Link to comment

meni Ramos(29) nije loša opcija. to je top CB kakav nam baš treba. Ima u njemu još tri sezone sigurno.

U nadi da posle svega sto je osvojio jos ima neki motiv da grize i prilagodjava se novoj sredini, diskutabilna mi je i cena koja se pominje za njega, s obzirom da ima 29 dina. Navodno ga cene 50 milki, a mi predlazemo DDG + 30, mada je to sve i dalje sviranje one stvari zarad tiraza...

Link to comment

a ne, to ne bi bio dobar deal. samo direktna razmena. Inače, nek plate 30+ ko ih yebe. Nismo mi™ u finansijskoj situaciji da neko može da nas ucenjuje

Link to comment

procitao sam negde da ce uz cecha u arsenal poci i trener golmana lollichon, jedan od boljih na svetu. nadam se da to nije istina.

Nije iskljuceno ni to (pod pretpostavkom da se sve to vec jednom zavrsi, Cech je na Twitteru demantovao da je transfer dogovoren) jer Arsenalov trener golmana Tony Roberts je otisao u Swansea kod Fabianskog. Za vikend bi trebali biti pametniji.

 

 

@Prslin - za 4 miliona mu je Cech mogao uraditi i golden hand-job.

Link to comment

Srceparajuci je ovaj kombo leleka i gorcine navijaca Jedinstva oko DDG. Pazti, neko se usudio da njima, ej, njima, otima igraca na konto seksoce imena.

Link to comment

Srceparajuci je ovaj kombo leleka i gorcine navijaca Jedinstva oko DDG. Pazti, neko se usudio da njima, ej, njima, otima igraca na konto seksoce imena.

 

Plus, se nešto snebivaju oko 1 Ramosa, koga Real ako pusti, tamo neko nije sav svoj.

Link to comment

Он уопште није лош голман.

 

Meni je on bolji od Valdesa, a pri tom ducca ga nije ni gledao osim na SP prosle godine.

 

I ta prica da se doplacuje za Ramosa plus DDG je stvarno u domenu kupovine placa na Marsu.

Link to comment

Holandska liga je bas merilo, posebno kad je golman Ajaxa u pitanju. No vreme ce pokazati ko je bio u pravu ako i dodje... Eno Stekelenburg se bas pokazao. Bese i prvi golman repke, plus dosta iskusniji od Cilesena.

Link to comment

Firmino je dobar, ali mi sve vise lici na jednog od "vecitih talenata". Svakako ne vredi 40milki. Da biram iz Hoffea za 40milki uzeo bih Folanda.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...