Jump to content
IGNORED

mirisi, cistoca i rasizam u kujnama


Marcus Wulffings

Recommended Posts

LlDPfge.jpg

 

EPbjdqc.jpg

 

 

ovo je čiken birjani iz lokala u karađorđevoj, dakle pirinađ sa komadima piletine u jakom kariju, oseća se da je iz južne azije, uz to se dobije pepsi kola i čaša jogurta zbog ljutine, mada meni nije smetalo;

 

i to sve za 600 kinti, a ne vredi ni za 300;

naravno, banč of pakistanca mandža u lokalu i kuje planove za dalje putešestvije,.. mislim da sirijci tu ne zalaze

Link to comment

taj paki je jestiv, i dalje mislim da su im cene nabudžene, za one gadljivije najbolji izbor su razni kebabi, ja uvek ciljam na birjani;

 

a zašto su im cene nabudžene, zašto je onaj bezvezni birjani 600 kinti, najbolje da pitamo dirigenta yoloa, on je najbolji poznavalac prilika u karađorđevoj

Link to comment

taj paki je jestiv, i dalje mislim da su im cene nabudžene, za one gadljivije najbolji izbor su razni kebabi, ja uvek ciljam na birjani;

 

a zašto su im cene nabudžene, zašto je onaj bezvezni birjani 600 kinti, najbolje da pitamo dirigenta yoloa, on je najbolji poznavalac prilika u karađorđevoj

 

nema više kebaba i nema izbora.

 

ima birjani i korma, jagnjeća ili pileća (jagnjeća zakiva), ima onog tankog hleba, salata... i nema više piva. i tako će biti, kao kažu u samom lokalu, dok je izbeglica.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...