Jump to content
IGNORED

PayPal


Meazza

Recommended Posts

Povežeš na kreditnu, ili debit karticu sa kojom može da se vrši online plaćanje.

PP proveri da je kartica ispravna, skinu neku sumu, zatim ti skinu 1.5$ i u toj transakciji ti pošalju kod koji treba da uneseš na svoj nalog.

Onda odmah vraćaju taj novac i kartica je spremna za upotrebu

Link to comment
  • 2 weeks later...

PayPal je počeo da blokira naloge ideološki nepoželjnima :isuse: Meni to zvuči potpuno apsurdno za jedan payment processor. Navode samo da su ustanovili da postoje određeni rizici, tako da račun blokiraju i novac drže zamrznut na valjda 180 dana; posle ti mejlom pošalju instrukcije kako da ga svučeš.

 

MintPress News je trenutno meta ("an American far-left news website... launched in January 2012... covers political, economic, foreign affairs and environmental issues"), a ko je sledeći - videćemo. Evo par karikatura sa MintPress sajta koje demonstriraju o kakvim se opasnim radikalima radi, pa stoga rizici™.

 

IMG_20220421_152905287-01_edited-1145x72

 

Untitled-design-2_edited-1.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
On 18.4.2022. at 11:01, renne said:

Povežeš na kreditnu, ili debit karticu sa kojom može da se vrši online plaćanje.

PP proveri da je kartica ispravna, skinu neku sumu, zatim ti skinu 1.5$ i u toj transakciji ti pošalju kod koji treba da uneseš na svoj nalog.

Onda odmah vraćaju taj novac i kartica je spremna za upotrebu

 

Tek sad videh da si mi odgovorio pre mesec i po dana. :D

 

Ma pazi o cemu se radi, na PP mi leze neka bezveze suma, par desetina eura mesecno, al ja bih te pare prebacivao na VISU koju imam neku levu rajfajzenovu, 100 godina, nikad je nisam koristio osim za onlajn placanja, nemam pojma ni pin koji je, ne bih mogao da je upotrebim bilo gde osim online. :D

Sad je fora sto mi tu regularno ide neka kamata/odrzavanje sa kojim moram da se smaram svakog meseca da uplacujem, a ovako sam mislio da bar to sto kaplje na pp preusmerim na tu VISU. I bio sam ih povezao, ali mislim da nisam nigde nasao opciju da prebacim pare, jedino sto mi je PayPal nudio da placam sa nje kada kliknem na njihovo dugme sto je deo njihovog API-ja.

 

 

 

 

Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

Burazer mi poslao 200e, prebacio na Intesa devizni račun, stiglo mi 189e. Gde je još 11, kakve su to provizije i kursne razlike?

 

verovatno ti je withdraw curency podešen na rsd, pa je paypal odradio konverziju po lošem kursu pre nego što je novac stigao u banku. pre nekih nedelju dana su to promenili automatski gomili korisnika iz srbije, vidi se po tome što ti paypal na poslednjem koraku prebacivanja pokaže cifru koju ćeš primiti u dinarima.

 

ako ćeš i dalje dobijati eur na paypal, piši paypal supportu da ti promene withdraw currency u eur, meni vratili za rekordnih 6 minuta :sleep: a ako primaš pare i u usd i eur, najbolje je ti da imaš po 1 karticu za svaku valutu, inače ti neka konverzija ne gine.

Link to comment

Odem na App store i kad kucam PayPal ne izlazi mi kao rezultat pretrage.

Ako se ulogujem na PP preko browsera i onda mi automatski ponudi link za skidanje app-a, kad odaberem dobijem obaveštenje da ovo nije moguće na mojoj lokaciji (Srbija).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...