Jump to content
IGNORED

UEFA U21 Fantasy


Recommended Posts

O popularnosti ovog fantazija najbolje svedoci to sto mi je na poslu blokiran pristup samo njemu, svi ostali mogu.  :lolol: A bas sam lepo bila zamislila da prekratim vreme na dosadnom sastanku. 

 

Napravicu veceras. 

Link to comment

Da.

 

Pola tima mi verovatno nece igrati, nemam pojma ni ko su, ali im se cena uklapala. 

 

8 nas je. Evo zreba za h2h (ako jos neko udje, ko mu je kriv kad kasni, neka igra nebitni klasik)

 

A grupa

Dendina jetra

Pokusni kunici

Misirke

FC Ronin

 

B grupa

blablala

SPark

EON

Pantelia Stars

 

MD1

Dendina jetra - Pokusni kunici

FC Ronin - Misirke

 

EON - SPark

blablala - Pantelia Stars

 

MD2

Misirke - Dendina jetra

Pokusni kunici - FC Ronin

 

SPark - Pantelia Stars

blablala - EON

 

MD3

FC Ronin - Dendina jetra

Pokusni kunici - Misirke

 

EON - Pantelia Stars

SPark - blablala

Link to comment

Gledam neke najave i vidim da ce neki Leno dobiti mesto na golu pre Ter Stengena... jel to realno?

 

TAkodje sam uzeo onog Danca Hojbjerga ali je on kao nesto upitan zbog povrede... to mi kao i nije bitno, ima ko da ga menja, ali mi je rezervni golman bio cisto da se popuni rupa...

Link to comment

After all matches on a single day have finished and before the next matches start, you can:

Replace any player (unless they were sent off) with one from your bench whose team is yet to play.

Change your captain (if he was not sent off), with a player from your squad whose team is yet to play.

 

 

Je li ovako bilo na EURO i WC fantazijima? Nesto ne mogu da se setim da sam menjao kapitene u toku dana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...