Jump to content
IGNORED

Најстарије репрезентативно такмичење на свету 44-ти пут


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    32

  • Meazza

    32

  • San Epifanio

    28

  • gervasius twinkleminkleson

    25

Nisam gledao utakmicu, ali izgleda da i nisam mnogo propustio, bar sto se tice leprsave igre.

Veceras Brazil i Paragvaj odlucuju ko ce biti poslednji polufinalisti. Ako to budu Karioke, eto lepog spektakla u najavi.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Slazem se. Jos Brazil da prodje i do kraja nece biti klasicnog bunkera.

Sto se tice leprsave igre sinoc. U prvih pola sata sudija nije svirao nista(dva penala za Argentinu, dosta startova sa ledja), te je bilo tesko i razviti igru. Kasnije je sudjeno sve i svasta, cesto i bez potrebe. Ospina je imao par neverovatnih odbrana. Krivo mi je sto nije uslo nesto iz one akcije, kada su Aguero i Messi(narocito Messi), promasili iz blizine, jer bi onda Colombia morala da se otvori. Argentinu nije hteo gol ni u drugom poluvremenu, no nece svaki golman biti onako talican.

Link to comment

ja sam gledao prvo poluvrijeme i zaspao. to sto sam vidio jeste bilo spektakularno, fenomenalan tempo sve vrijeme i samo je cudima ospina sprijecio da ne bude golova.

 

zasto je tevez cekao sedmu seriju da sutira penal? izvodi ih u juventusu s vremena na vrijeme.

Link to comment

Neopisivo mi je drago sto su ispale odvratne kolumbijske tabadzije. Cuadrado i Mejia zasluzili po crveni. Sudija je poceo dobro, dao 6 zutih u prvom poluvremenu, ali je onda stao iz nekog razloga. Takodje nisam mogao da verujem da Tevez nije sutirao petu seriju, imali su neverovatnu srecu, moglo je skupo da ih kosta, ali su kolumbijski majstori na celu sa mesarom Zunigom bili na visini zadatka i poslali 3 lopte van stadiona... Zali boze Jamesa, Jacksona i jos par likova sto igraju za takvu ekipu.

 

E da, Ospina je otkinuo kako je branio. Inace su imali samo jedan pokusaj ka golu.

Edited by IndridCold
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...