Jump to content
IGNORED

The Jon Spencer Blues Explosion @ Miksalište // 3. septembar 2015


alamo

Recommended Posts

Uvek je nešto treće Kali, ali baš uvek. Recenzije su i onako stvar prošlosti. 

Hm, da. Zato se mi binarni tipovi ne snalazimo u životu : ) Hvala ti Alamo, već je sve ovako sa strane počelo da mi liči na zonu sumraka.

 

 

Mada moram da priznam, neki dodeljeni atributi i aluzije sa linka su solidno tvajlajtasti

 

Link to comment

Recenzije su i onako stvar prošlosti.

Kada Zorica Kojic - Keba pise recenzije, zaista se stice utisak da je u pitanju proslost. Ovo je mogla uredno da napise pre koncerta i da posle doda par detalja, no da ne trolujem vise.

 

Zaboravih da te zamolim da prosledis pitanje Spenceru da li ce ikada ponovo okupiti Pussy Galore. Zna li neko da li mu se mozda omaklo u nekom intervjuu?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Kada Zorica Kojic - Keba pise recenzije, zaista se stice utisak da je u pitanju proslost. Ovo je mogla uredno da napise pre koncerta i da posle doda par detalja, no da ne trolujem vise.

 

 

 

Plus na sve.

Ovo njeno pisanije vise nije ni  :rolf: odavno je to u fazonu  :torbica:  :isuse:  :frust:

Ako je neko uopste provalio sta se desavalo na koncertu iz ovog njenog zvrkanja-svaka cast.

Inace, prostim recnikom :fantom: -koncert je bio odlican; to sto se meni nije toliko dojmio je vise stvar godina, vrucine u jebenom DOB-u i glupavih tocilica za pivo koje nisu radile kako treba te noci.

"Regularan" deo je trajao nesto tipa sat,sat i deset, recimo, pauza pa "bis" koji je vise bio neki drugi deo koncerta koji je trajao nekih 30+minuta.Meni licno taj dugi deo mnogo vise legao, a i delovalo je da se publika tek u tom delu malo vise opustila. Inace, prosek godina na ovakvim koncertima nastavlja nezadrzivu tendenciju od debelo 30+...svaki put dodje 30,40% manje publike nego na prvom nastupa banda...depresivna,ali istinita cinjenica. Bilo je vrlo solidno popunjeno, los sam sa procenama ali sigurno 500,600 ljudi verovatno i vise...

Pop depresiji svaka cast za dovodjenje, nadajmo se da ih nece biti strah od kise neki sledeci put -_- ...

Link to comment

@živana - nisam se setio da sačuvam poster, nijedan, jbg, sve što je bilo u domu oml. ljudi su poskidali

@w. stranger - to mora da ga niko nije pitao odavno
@apollo c. - kiša pala dan kasnije, ali strah će uvek da postoji.

hvala svima  :thumbsup:

Link to comment

Ako je neko uopste provalio sta se desavalo na koncertu iz ovog njenog zvrkanja-svaka cast.

 

Ja nisam.

OSIM da joj (im) je jedino što je superlativno prokomentarisala baš u vezi nastupa (a ne JSBX generalno) - zastava - u stvari hajlat večeri, što je nekako i logično... :whistle:

No fala za lični osvrt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...