Jump to content
theanswer

EP za žene 11.6. - 28.6.2015.

Recommended Posts

theanswer

Ništa nismo odbranili. Jebiga. U napadu smo igrali solidno. Sonja se malo umorila u četvrtoj, prodala jednu loptu i promašila zicer. Ne možeš u ženskoj košarci da primiš ovoliko poena, urnisali su nas ispod koša na kraju, u prvom poluvremenu smo bili loši spolja, u drugom unutrašnja odbrana užas. Pejdž koja je do sad bila jedna od najkorisnijih i najkonstantnijih ništa ovaj put kada je trebalo najviše. Mogli bi da tankujemo poslednje kolo i da idemo na Tursku umesto na Francusku. Just sayin'

freakns

Grckoj treba 15 razlike protiv Crne Gore da prodju dalje i izbace Crnu Goru... trenutno je 10, na poluvremenu je bilo cak 17... mislim da ce Crna Gora ipak izdrzati...

Turkinje dobile Cesku, obezbedile prvo mesto

EDIT: racunica za Grcku je pod uslovom da Francuska dobije Belorusiju. ako Belorusija dobije, Grckoj za prolaz igra svaka pobeda.

Edited by freakns

freakns

Grcka je imala sut za +16 u poslednjoj sekundi ali se sve zavrsilo ipak samo +13 jer je Francuska dobila Belorusiju. poredak u onoj grupi je dakle jasan.

1. Turska

2. Francuska

3. Belorusija

4. Crna Gora

kod nas je situacija sledeca:

prvi mec igraju Slovacka i Hrvatska. Hrvatska je out. Slovacka ako zeli da ima sansu za prolaz, mora da pobedi.

drugi mec igraju Spanija i Rusija. ovde postaje interesantno :) Spanija ako pobedi prva je. Ako izgubi, druga je. Rusija ako pobedi, prva je. Ako izgubi, moze biti druga ili treca.

treci mec igraju Litvanija i Srbija. Srbija ako pobedi, treca je. ako izgubi, cetvrta je. Litvanija ako izgubi a Slovacka pobedi, onda je out. Ako izgubi i Slovacka izgubi, onda su cetvrte. Ako pobedi i Rusija pobedi, onda su trece. Ako pobedi i Spanija pobedi, onda su druge.

Znaci mi navijamo da pobede Slovacka i Spanija(koje su realno bolje ekipe). u tom slucaju Litvanija ce morati da ide na pobedu. onda bi nase mogle da lade sisu, igraju sa najgorom postavom(znaci sestre Dabovic po 30 minuta u igri), i izgube i onda bi se potencijalno otvorilo ovakvo 1/4 finale i 1/2 finale:

Spanija-Crna Gora vs Francuska-Rusija

Litvanija-Belorusija vs Turska-Srbija

da smo crtali ne bi sebi bolje nacrtali. izbegavamo Spaniju, Francusku i Rusiju do potencijalnog finala... e sada, tu je samo jedan problem. Rusija ce da grize za pobedu jer ne zele sigurno Francusku u 1/4 finalu. Spanija ce rado da izgubi jer ne zeli Francusku u 1/2 finalu... nama opet pametnije da izgubimo, jer sta god da se desi, trebalo bi da je bolje Turska nego Francuska u 1/4 finalu.

ja pak navijam da pobedimo, jer do uspeha se dolazi igrom a ne racunicom. mi smo do sada igrali uzasno, i novi poraz, pa makar proracunat, tesko da ce nam podici formu. takodje, nisam siguran da su Yilmaz i Sanders bolja opcija od Grude. vec smo videli na sta licimo kada neko igra sa dve visoke protiv nas...

Edited by freakns

theanswer

Slovačka će razbiti Hrvatice očekivano tako da će Litvanke imati za šta da igraju protiv nas. Ako dobiju idu dalje, ako izgube ispadaju. Na kladionicama Litvanija favorit. Ja da se pitam izgubio bih :) Kad se sve sabere imali smo egal 37min protiv Španije, i dalje mislim da je Francuska bolji tim od Turske iako su izgubili h2h

freakns

Spanija dobila Rusija... znaci logika stvari nalaze da izgubimo :lol::isuse:

naravno da je Francuska bolja od Turske, tu nema govora, najbolja su ekipa u Evropi. ali pitanje je koliko mi mozemo da se nosimo sa Turskom jer da su nam invalidi na centrima bolje bi zatvarali reket. a to ne mozemo da kompenzujemo u napadu jer smo staticni. Rusija nas je ubila sa zonom i napadom preko centara. a Turska igra isto tako...

goofs

Slabo sam ispratio prvenstvo, ali čitam šta pišete - te ubijaju nas brze šuterske ekipe poput Slovakinja, te ubijaju nas pod košem i zonom, jbg, ne valja brzo, ne valja sporo, šta onda tražimo na tom prvenstvu kad ništa ne valja :)

Timmi

nase odlucile da zaigraju sad kad treba da izgube. :D

freakns

jebote, kamion da bacimo, usao bi :lol: raspucale se setrice, bem ih u dupe, obe

Slabo sam ispratio prvenstvo, ali čitam šta pišete - te ubijaju nas brze šuterske ekipe poput Slovakinja, te ubijaju nas pod košem i zonom, jbg, ne valja brzo, ne valja sporo, šta onda tražimo na tom prvenstvu kad ništa ne valja :)

pa kada ne igras odbranu, onda ti ne valja niko ko ume da ubaci u kos :D realno, nemamo igru pod kosem i sporo napadamo zonu, jer trazimo igru 1 na 1. lakse nam je kada igramo protiv suterskih ekipa. Litva je klasicna suterska ekipa, evo vodimo 30-12 posle 8 minuta.

theanswer

Nije problem ni da hoćemo da izgubimo, nije problem ni da pobedimo, problem je što hoćemo da pobedimo a ne možemo :D

Giggsy

To je to, Turska

freakns

Nije problem ni da hoćemo da izgubimo, nije problem ni da pobedimo, problem je što hoćemo da pobedimo a ne možemo :D

e, ovo :lol:

ali Sonja na PF, Milovanovic na C, i onda se cudimo sta se desava :isuse:

valjda je zavrsila sada sa ovim izmotavanjima i da odigramo 1/4 finale kako treba...

Timmy

Ja sam navijao da izgubimo, nemoj da bude da sam vam dzaba verovao :)

theanswer

Svaka medalja ima 2 lica :)

Sada igramo sa Turskom prvo četvrtfinale u sredu, umesto poslednje sa Francuskinjama. I sada imamo duel u četvrtfinalu gde će ispasti Fra ili Rus pa ako izgubimo od Turske onda ćemo morati dobiti Ruskinje verovatno za peto mesto. Ali, dobro, to je već sad preterano kombinovanje. 

Elem, utakmica je u sredu u 18 u Pešti.

goofs

Grasias, to će da se gleda, spremam grickalicu.