Jump to content
theanswer

EP za žene 11.6. - 28.6.2015.

Recommended Posts

freakns

qq meni kakvo prvo poluvreme... 24 poena :isuse: ko da nas je Noah ucio da sutiramo. unistile nas ruskinje zonom sa dve velike, ne znamo tacno di udaramo.

renne

Šta nam uradiše :isuse:

theanswer

ko bi ovo predvideo

ja sam kriv, kad god ja vidim neki siguran fix, obično ovako bude

freakns

ma uzas. ne znam sta je Marina mislila, ali 90% ovog poraza je na njoj.

Rusija je od pocetka postavila jednostavnu taktiku. Milovanovic i Petrovic nas nece pobediti. Ostale ako mogu, svaka im cast. Marinina protivtaktika je bila, odlicno, sace sestre Dabovic da vas rasture. I to se svelo na Aninih 20 suteva(uglavnom losih) i Milicino statiranje u kukuruzu. Dobro, nije samo statirala, imala je jedno 5 airballova... Uz nju, Butulija i Jovanovic su ukombinovale jedno 12-13 promasenih otvorenih trojki.

ali utisak veceri je post up igra nasih i ruskih centara. Nase su ili gubile loptu, ili nekako uspevale da dodaju najjace pokrivenoj devojci. Ruskinje, Osipova 13 asistencija :Hail: fantasticno je odigrala, ali fantasticno.

e da, i Rusija je igrala mec sa 6 igracica i bolje trcala nego mi :isuse:

no dobro, sta je tu je, idemo dalje... samo ako se opametimo iz ovoga. Milica na klupu, Jovanovic u prvu postavu. i Ani objasniti da su Petrovic i Milovanovic prve igracice ekipe. i centre nauciti kako da napadnu zonu!!! ovo zadnje valjda vise od svega

theanswer

18.6. Srbija-Slovačka 15:30

20.6. Srbija-Španija 20:30

22.6. Srbija-Litvanija 20:30

Trebalo bi da dobijemo Slovačku i Litvaniju i to bez većih problema. Ali, ovaj poraz nas je skroz iskomplikovao. Španija i Rusija imaju po 4 boda, Srbija i Slovačka 2, LItvanija i Hrvatska 0. U grupi sa kojom se ukrštamo Francuska i Belorusija po 4, CG, Turska po 2, Češka i Grčka bez. Valjda ćemo uspeti da izbegnemo Francusku a onda u četvrtfinalu najbitniji meč sa Belorusijom ili Turskom, tako izgleda. 

kobni zelaya

Auh, dobiću srčku od ove ženske košarke..

Giggsy

E, previse bi bilo da je uslo ovo na kraju.

Izvukosmo se nekako. Da nije bilo one Necine trojke, nista

Mora bolje protiv Spanije

Edited by Giggsy

goofs

Ko mrtva puvala smo igrali, na kraju ukradosmo pobedu, pri čemu je Sonja Petrović ovo na kraju dala dok sam ja vikao "dodaj jebote život" :D Na kraju i zamalo onaj bejzbol pokušaj s pola da uđe za Slovakinje.

theanswer

Ništa mi se ne sviđa kako igramo. Mada nam ne odgovaraju ove ekipe koje mogu dosta dobro spolja da šutiraju. Ako ništa izvukli smo pobedu i četvrtfinale. A sad u misiju izbegavanja Francuskinja. 

theanswer

Potpuno ludilo, Ruskinje izgube od Litvanki iako su vodile od praktično trećeg minuta sa 15ak razlike do poslednje četvrtine..

freakns

Litvanija :Hail:

Srbija :isuse:

ja sam danas u pola 4 morao na put... sta mislite kako je izgledalo pratiti ovaj mec preko mobilnog :( a necu gledati ni Spaniju jer idem na Smak :lol: dobra stvar je da je Butulija konacno pogodila jedan sut, nakon toga joj se otvorilo pa ubola jos par... mnogo nam trebaju njeni poeni. Jovanovic, svaka cast za trojcicu :) ali neka mi neko objasni na koji fazon ona, Radocaj i sestre imaju vise suteva od Milovanovic koja je sigurno top 3 suter u Evropi?

i jos jednom, Litva :Hail:

theanswer

sestre ništa ne igraju, ako ćemo da budemo u 5, mora bar ana da proigra

Timmy

Verovatno je bilo, jel ovo kvalifikaciono za Rio i koliko ide?

Tinman

sestre ništa ne igraju, ako ćemo da budemo u 5, mora bar ana da proigra

Dakle dobar sam utisak stekao.