Jump to content
theanswer

EP za žene 11.6. - 28.6.2015.

Recommended Posts

Sokrat

Što Petrović nije igrala prethodnih godina za reprezentaciju?

theanswer

Mislim da je imala nesuglasice sa Marinom

Giggsy

Ma, da. Imala je ona doduse onu tesku povredu, cak je pomisljala i da prekine karijeru, ali to je bilo pre nekoliko godina, mislim da je posle toga bilo samo do odnosa sa Marinom. Slicno kao Ivana Matovic recimo.

Inace, Hrvatice ostale izgleda i bez jos jednog pleja, nema nista od njih

Halvard

Slicno kao Ivana Matovic recimo.

I jedna i druga su bile napustile reprezentaciju još pre Marininog dolaska.

Mislim da Matović nije želela da se opredeljuje između Srbije i Crne Gore, a Petrović je imala probleme sa povredom, plus je verovatno bila razočarana zbog opšteg raspada u našoj ženskoj košarci tada.

Giggsy

Pa jesu, ali ta Sonjina povreda je bila tada razlog, ali mislim da nije bas uticala na ono sto se desavalo kasnije, narocito zato sto je i sada dosla posle onog prvog spiska. U svakom slucaju je bio pravi potez zvati je naknadno, devojka je klasa. Jelena, Ana i ona, uz Milicu koja je tu vodja - to nam je stub.

Sto se Ivane Matovic tice, nisam siguran da je samo to razlog, ali ona je svakako vec davno otisla

Edited by Giggsy

theanswer

Od Matovića priznajem samo Veru

freakns

Pa jesu, ali ta Sonjina povreda je bila tada razlog, ali mislim da nije bas uticala na ono sto se desavalo kasnije, narocito zato sto je i sada dosla posle onog prvog spiska. U svakom slucaju je bio pravi potez zvati je naknadno, devojka je klasa. Jelena, Ana i ona, uz Milicu koja je tu vodja - to nam je stub.

Sto se Ivane Matovic tice, nisam siguran da je samo to razlog, ali ona je svakako vec davno otisla

ma od Ivane Matovic nema nista... valjo bi nam jos jedan centar ko lebac, ali sta je tu je... ova reprezentacija svakako zavisi od Jelena i Sonje. njih sve klasa za sebe. ako uz njih dve Ana odigra na nivou i Page se uklopi, nema zime

Halvard

Pretpostavljam da je Marina zatekla takvo stanje sa Sonjom Petrović i onda bila u fazonu da neće nikoga moliti da igra za reprezentaciju, čini mi se da je tako nešto i izjavila (bez pominjanja konkretnih imena) po preuzimanju funkcije. Ko god da je tu na kraju napravio prvi korak, dobro je da jeste.

Matović je bila na pragu da zaigra za Crnu Goru, tamošnji savez se baš ozbiljno angažovao oko toga, odustala je praktično u poslednjem trenutku. Za reprezentaciju Srbije nikada nije ni nastupala.

Nema ni Miljane Bojović (Musović), ona je napustila reprezentaciju posle nekog skandala na Univerzijadi u Beogradu i više se nije vratila.

Edited by Halvard

theanswer

Navikao sam donekle na žensku košarku i taj nivo košarke ali ne mogu da shvatim koliko promašenih zicera ima po utakmici, znači potpuno otvorenih zicera na ovih nekoliko utakmica što sam odgledao, to je jezivo. Pritom ne mislim na zicere kad u okruženju od metar, dva postoji protivnički igrač nego kada su potpuno same. 

theanswer

Eto toliko o autsajderima, Hrvatska dobi Letoniju. Letonija se svojski potrudila da izgubi ali opet.

Cane Vukic Prebranac

+4 за наше против Хрватица на полувремену

freakns

Letonija dobila Rusiju, mada mi se cini da ce im biti dzabe...

od ostalog, Crna Gora i Francuska sutra za prvo mesto... Crna Gora odlicna za sada, jedino sto ce Dubljevic i Skerovic da pocrkaju ako nastave da ne izlaze iz igre... ona crnkinja im izgleda dobro btw. Francusku nisam gledao ali pretpostavljam da Gruda i Dumerc drze sve pod kontrolom.

Spanija je prva, ali ne dominira. Torrens je sve i svja. ako je Sonja iskontrolise, i ne dozvolimo gomilu kontri, mozemo dobiti Spaniju.

grupu B nista nisam gledao, mada sam video da je Belorusija tukla Tursku relativno lagano. sto i nije iznenadjenje, ne igra se u Turskoj :D

mi sutra prvi ozbiljniji test, mada mi se cini da je Rusija nikada losija. nema Marie Stepanove vise, znaci stop na Belyakovu i Osipovu i game over.

theanswer

što džabe letonkama? ako mi dobijemo ruskinje a hrvatice britaniju prolaze oni opet dalje. hrvatska je izgubila nešto mnogo od rusije pa su u krugu tu letonke druge, znači treće u grupi. čak bi u tom scenariju i prenele 2 boda i ostavile ruskinje bez ijednog. španjolke nisu impresionirale, mislim da se mogu dobiti a onda je polufinale naše da ga izgubimo.. 

freakns

koji sam ja kreten, ladno nisam racunao da ce i Rusija biti u tomn krugu onda :isuse: