Jump to content
IGNORED

rectify - hoce li uini pokleknuti


Razzmatazz

Recommended Posts

a ne, Lrd je nevernik. bizarro world, Lrd prigovara seriji kojoj Uini nije našao mane...

 

 

edit. Aleksija se sa mnom složila, numem da kvotujem...

 

Pa dobro™, jasno je da sam malo trolovao, odnosno da sam koristio Rectify da bockam zbog True Detectivea. Kome jedino zameram što je end hepi i ništa drugo.

Rektifajara je od početka do kraja drametina u souther gothic ambijentu i to je to, meni je to sasvim dovoljno. Ali, ako ne dobijemo odgovor™, onda bi trebalo da vi, a prepoznaćete se sami, da se osvrnete™ na svoje zamerke TD-u.

 

Time is a flat circle, memory is malleable, elastic.

 

 

edip: Mada, moram da priznam da je meni omiljena (ne mislim da je najbolja) od tih atmosferskih psiho drama ipak Leftovers.

Edited by Lrd
Link to comment

Ja bih voleo da do kraja serije prikažu jedan definitivni flashback snimljen sa nekim klincima od 16-18, umesto da slušamo još tri-četiri različite priče ispričane u sadašnjosti pa biramo koja nam zvuči najbolje. Ali realno, male su šanse da se tako nešto desi - previše maloletničkog orgijanja :(

Link to comment

Meni je Adelaide Clemens bila mnogo više frojdovski (e)romantična u mnogo kvalitetnijem Parade's End (2012) Toma Stopparda...

 

Inače, različite priče u sadašnjosti, pa to je redfordijansko ignorisanje, recimo, Ženeta i Uspenskog i sundancesovsko polemisanje sa potonjim naučnim teorijskim akritičnim subverziranjem dotičnih, pa to Vini mora voleti...

 

Preporučite mu!

Edited by Ajant23
Link to comment

ja bogme odgledala drugu sezonu za dan, sve vreme zamišljajući smajlija  :ziga: kako se njiše ispod plejera.

 

Nisam baš za dan, ali najbrže moguće i ja isto.

BTW, da li jača polovina lagano treperi pred Leftovers 2? I ja isto, omgomg

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Meni i treća brutalno dobra. Kratko i efektno. Nisam vršljao po netu, deluje mi da će četvrta sezona definitivno biti tačka, nadam se od deset epizoda jer me ni jedan kadar nije smorio, no ipak možda još jedna šestica bolje uradio posao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...