Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Ja se ne secam da je Vuletic bio nesto u klubu za vreme Djurica. Za Grubora se pricalo jos pre nekoliko godina da je tesko bolestan.

Па сам се исповиједао јавности™ да је преговарао са Срђаном™ Живковићем. Чија је сад она Кићина агенција Вазурина или кумова?
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Mislim da je pregovarao sa Jovicom o tome da produzi ugovor, da ne bi Partizan placao. Djuric i Grubor su potpisali taj ugovor sa Zivkovicem.

Živkovićevi ugovori crno na belo: Ima ih dva, Đurić i Grubor poklonili 15 odsto menadžerima?!

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zivkovicevi-ugovori-crno-na-belo-ima-ih-dva-uric-i-grubor-poklonili-15-odsto-menadzerima/132658

Ма мене буни оно кад Вулетић износи детаље како су Срђан и Предраг причали "Ми смо звездаши"... Те колику су стипендију тражили итд... Ваљда је био укључен око легалног уговора.

ПС, ено каже да су га Недић и Вазура довели 2014. Биће да је само трачара...

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Obe su katastrofa ali ako je klubu već suđeno da bude silovan onda baš ne mora da ga siluje ekipa sadašnjih i bivših Zvezdaša kojima iz nekog razloga nije dovoljno vaskrsnuće njihovog kluba i ginisovi pobednički nizovi nego im se prvi put posle duže vremena pridigla mlohava patka na mogućnost da baš oni budu ti koji će zaliti Partizan u živi kreč. A Đurić i Janjičari da im budu operativci. U poređenju sa takvima Ćurković mu dođe fudbalski Steve Jobs.

 

Ne znam što si ubeđen u ovo. Tj što ti je ta zekina struja ništa u poređenju sa Nedićevom. U pitanju su 2 zla ali ja kad bih morao da biram birao bih Bjekovićevu struju jer postoji bar neka povezanost sa fudbalom kod njih.

Edited by theanswer
Link to comment

Kako su povezani sa fudbalom, preko Đurića ili preko Save? Ili preko Odalovića i onog direktora EPSa? Bjeković je marioneta, to se vidi iz aviona. Em što fizički baš jadno izgleda em što ga ovi tretiraju kao debila i komanduju mu da li će da uzme materijale za skupštinu ili neće.

 

Zekoćuretova struja ima Tomića i još par bivših igrača, ne?

 

Mislim, nebitno je naravno, ne postoji bolji izbor tu. Ali iz čisto ličnog ugla manje mi se gadi ekipa koja nema direktnu vezu sa braćom Vučić i ne posmatra Partizan kroz njihove bolesne umove.

Link to comment

Kako su povezani sa fudbalom, preko Đurića ili preko Save? Ili preko Odalovića i onog direktora EPSa? Bjeković je marioneta, to se vidi iz aviona. Em što fizički baš jadno izgleda em što ga ovi tretiraju kao debila i komanduju mu da li će da uzme materijale za skupštinu ili neće.

 

Zekoćuretova struja ima Tomića i još par bivših igrača, ne?

 

Mislim, nebitno je naravno, ne postoji bolji izbor tu. Ali iz čisto ličnog ugla manje mi se gadi ekipa koja nema direktnu vezu sa braćom Vučić i ne posmatra Partizan kroz njihove bolesne umove.

 

sve je to sns, te priče o povezanosti sa vučićem, ne znam... vučiću da je stalo ko će da kontroliše fkp onda bi taj neko već kontrolisao klub, ne bi bilo ovih izbornih zavrzlama nego bi to bilo jednoglasno manje više..

 

zekoćuretova struja ima tomića i ilieva i to je otprilike to. ovamo su sava, kralj, vukić, vukotić šta znam. naravno da je bjeković marioneta ali je i ćurković marioneta a nekako mislim da bi bjeković bio manja marioneta nego ćurković, njemu je u krvi da nešto kontrira i da se uvek pita za nešto.

Edited by theanswer
Link to comment

Ne znam, meni sprega Đurić-Nedić deluje odvratnije od bilo čega drugog. Staru gardu udbaša i secikesa nekako i mogu da ignorišem, od ove dvojice a još više od onih koji im vuku konce me ozbiljna mučnina spopada.

Link to comment

Ne znam, meni sprega Đurić-Nedić deluje odvratnije od bilo čega drugog. Staru gardu udbaša i secikesa nekako i mogu da ignorišem, od ove dvojice a još više od onih koji im vuku konce me ozbiljna mučnina spopada.

 

ali što đuriću daješ toliki značaj? on je samo nešto bučan bio neobično za njega priznajem ali on se tu pita kao ja na seminaru nuklearnih fizičara. a ruku na srce ja bih uvek pre birao đurića nego zečevića recimo.

Link to comment

novi Zekin potez

 

http://mondo.rs/a906206/Sport/Fudbal/Privremena-uprava-u-FK-Partizan.html

 

To praktično znači da se suspenduje pravo sazivanja Skupštine od strane delegata kluba i da Skupštinu FK Partizan može da sazove samo UO JSD Partizan.

 

edit: zar nisu Zekini mahali Rasimovim ovlascenjem?

 

Genralni direktor Partizana Miloš Vazura rekao je da je opozicija falsifikovala potpis Rasima Ljajića, ali je ministar u Vladi Srbije poručio da to nije tačno i da je podržao Nenada Bjekovića

 

Dao sam ovlašćenje opoziciji predvođenoj Nenadom Bjekovićem jer nisam stigao da prisustvujem Skupštini. Posle svega, drago mi je što nisam bio deo cirkusa. I vlast i opozicija hitno moraju da shvate da samo zajedno mogu da pomognu Partizanu. Mala većina teško da će uspeti bez velike manjine - poručio je Rasim Ljajić za Srpski telegraf.

 

 

To je verovatno jedno od ona dva Bjekoviceva. Neko je pogresno zakljucio da su ta dva od one dvojice sto im je oduzeto pravo glasa.

Edited by katamaran
Link to comment

rekao je još bjeković to na skupštini kad je mahao ovlašćenjem a kad su ga pitali jel zavedeno on je pitao jel vaše zavedeno u nekoj službi. onda su mu rekli da jesu. on je rekao šta sad nećemo da verujemo rasimu ljajiću? :D

Link to comment

šoškić izjavio da on nikome nije dao ovlašćenje, dakle 1 glas manje za dugouhog

 

edit

 

Sportsko društvo je u četvrtak u popodnevnim satima posle raspuštanja aktuelne uprave imenovalo i privremeni organ koji će do daljnjeg voditi klub iz Humske 1. U to telo ušli su Milorad Vučelić, predsednik SD Partizan, Mile Jovičić nekladašnji potpredsednik, a sada čalan Skupštine crno-belih, kao i general Radivoje Radinović, član Upravnog odbora Sportskog društva Partizan.

Sa Topčiderskog brda uveravaju da je cilj privremenog organa da stabilizuje situaciju u Partizanu, odredi novi termin Skupštine (u narednih šest meseci), a pralelno sa tim organizacionim aktivnostima posveti se i predstojećem prelaznom roku kako bi treneru Ivanu Tomiću omogućio što lakši početak priprema za novu sezonu.

 

dugouhi u panici, da li bi on odlagao skupštinu i kršio statut kluba da se ista ima organizovati na zahtev 20 poslanika u roku od 30 dana od dostavljanja zahteva, da zaista ima većinu

- ovako je osigurao da on raspolaže lovom koja će pristići ovog leta i sklapanje novog tima ostavlja na milost diletantima vazuri, bombašu i tomiću

- videćemo šta na ovo kaže druga struja, oni su najavili skupštinu za 6 jun

- obe opcije su ogavne ali bih voleo da se situacija razreši pre početka priprema i prelaznog roka da trener i sd ko god to bio znali da imaju bezrezvernu podršku uprave (barem do avgusta meseca ^_^ )

Edited by gone fishing
Link to comment

Ocigledno je da nema vecinu cim je pribegao ovom taktickom manevru i kupovini dodatnog vremena.  Ne vidim sta sad moze opozicija da uradi, jedino na silu da upadnu u klub. Sto me ne bi posebno iznenadilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...