Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Stefan babovic sa nedicem na izbornoj skupstini sns.

 

A taman sam prestao da ga hejtujem jer je odustao da na silu igra u partizanu.

Link to comment

Kako stoje stvari, ukoliko se ne desi neko veliko iznenađenje (a sa Zečevićem je to uvek moguće), Nenad Bjeković i grupa oko njega preuzeće kub 6. juna, pošto su izgleda dobili glasove i Gordana Petrića i Zorana Mirkovića. Od ranije se zna da bi u tom slučaju Savo Milošević dobio funkciju potpredsednika, Mateja Kežman sportskog direktora, a mesto trenera Miroslav Đukić koji se nedavno dogovorio s Nenadom Bjekovićem. Ostaje da sačekamo da li će na kraju sve biti ovako kako je dogovoreno, ako bude, može se reći da su glasovi Gordana i Bate presudili.

 

Ono što sa sigurnošću znamo to je da je pred 24. maj dolazak Đukića na klupu bio dogovoren uz garancije oko novca za 4-5 igrača po njegovoj želji, videćemo da li je taj, i ostali predizborni dogovori još uvek na snazi.

 

:blink:
Link to comment

Mda. Svaka ekipa koja je preuzimala klub najavljivala je neko solidno trenersko ime koje će dobiti autonomiju u radu i 5 kvalitetnih igrača po izboru. I onda za trenera dodje neki vojnik kluba a na roster uskoči 5 Jevtovića i Kneževića. Stara i proverena PR strategija.

Link to comment

Ne vidim što bi se angažovali neki kvalitetni igrači kada će neočekivano stabilna Zvezda opet imati znatno veći budžet i uzeti titulu već na polusezoni, pre će biti forsirani neafirmisani igrači tipa Golubovića, Vlahovića, Bogosavca, Lukića itd da bi agilna uprava mogla što pre da ih proda.

Link to comment
Bivši golman crno-belih prati aktuelna dešavanja u klubu, koja najviše štete Partizanu.

"Ne znam u čemu je problem. Ne želim da se mešam u politiku kluba, međutim... Svaki partizanovac zna ko je Nenad Bjeković i siguran sam da bi svi voleli da ga vide na mestu predsednika. To je pre svega interes Partizana, znamo kakav je bio klub dok je on bio tamo", kaže Stojković za Žurnal.  :fantom:

Link to comment

Treba mi mala pomoc :)

 

Kako da prebacim u VLC plejeru da mi snima televiziju u mp4 ili mkv formatu? Namesteno je po defaultu da snima u asf a tu nemam ton uopste, kada kasnije reprodukujem snimak...

 

Pricam o WEB TV SF forumu, naravno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...