Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

E, pa dečaci i po koja curice, da krenemo clean sheet u nove pobede.

 

Ne pada mi napamet da pišem tirade, pehar je vraćen tamo gde mu je i mesto, posle jednogodišnjeg izleta. Svinjar i kompanija su u zaletu, obećavaće Krasu, Zeku Jojića i Kačara, a vratićemo Mareta Jovanovića, Miljkona i Lolu splavara.

 

Ono što je gotovo izvesno je da u novu sezonu krećemo bez Tunbice, a kako se šuška za transfere će ovog leta zadužiti kukavičije jaje Zorana Stojadinovića. Kiza je ostao, šta je tu je. 

 

Kako i dolikuje najlopovskijem klubu na svetu, red je da se konačno prestignu komšije po broju osvojenih šampionskih trofeja, a Kup ako pretekne, nećemo se ljutiti.

 

Sve u kurac, Partizan će biti šampion i 27. put.

 partizan600270503020140711182112.jpg

Edited by TheBigFlegma
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

U novoj sezoni nam želim duplu krunu i proleće u ligi šampiona. Ako ne budemo imali sreće onda dupla kruna i proleće u ligi evrope. Predsednik da kupi 6 dobrih igrača kao i što je rekao, pa ćemo da zaboravimo šta je "uradio" zimus (škuletić i lazović).

Link to comment

sad je najbolje, možemo da maštamo....kad realnost počne, onda ćemo realno!

 

voleo bih da trenenera ne diraju, pa makar to bio i ovj Kiza. verovatno je pretenciozno želeti da govnarska uprava ne sabotira trenera, al eto, bilo bi lepo.

 

pojačanja će razna da se najavljuju, a u dupe možemo da se šutamo ako zadržimo nivo kvaliteta iz ove sezone, tačnije da vratimo onaj kvalitet koji smo imali na jesen. za titulu bi to trebalo da bude više nego dovoljno, za evropu premalo. grande uspeh bi bio učešće u grupnoj fazi LE, sa kojim bodom više nego ove sezone i sa kojim golom više u mreži protivnika.

 

proleće bi bilo spektakl, tipa nadrealnog.

Edited by Ted
Link to comment

Koje crno proleće, mi smo i prethodnih godina dobijali popuste. U vidu raznih Žilina, Šamroka i Nefčija koje smo trebali da izbacujemo da bismo prošli u grupnu fazu LE. Nama brat bratu fali 6 kvalitetnih igrača od kojih će bar dvojica da prave opasnu razliku na terenu u utakmicama sa tim evropskim trećeligašima. Igrači kao Drinčić koji u domaćem prvenstvu mogu da naprave razliku u Evropi se ne vide itd itd.. Znam, ne bi trebalo da se mrači na početku, ali treba biti realan i reći da je naš realan domet ako nas žreb opet ne pomiluje da se koljemo i verovatno ispadnemo u toj plejof rundi za LE.

Link to comment

Što se tiče drinčića, on skoro sigurno ide (Izrael) a dolazi neki trujić ili tako neki, umesto njega. Što se tiče evrope, želim nam Ludogorec u trećem kolu, kao i svake sledeće godine: Ludogorec, Ludogorec, Ludogorec ili neka ekipa sličnih kvaliteta dok uprava ne skapira da: NEMA PLASMANA U EVROPI DOK SE NE ULOŽE PARE! 

Link to comment

1. titula

2. kup

3. jesen u evropi

4. jedno kvalitetno useravanje u život komšijama

 

edit

nek nam je sa srećom

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ako udjemo u LŠ ne gine nam bankrot, u LE bismo nešto bolje prošli ali u poslednjem krugu kvalifikacija ćemo naleteti na neki Apoel ili Anortozis i dovidjenja prijatno. Domaću sezonu će kao i deset puta do sada izvaditi Sale Kapiten uz pomoć jednog novajlije kojeg ćemo uz malo fleksibilnosti moći da nazivamo napadačem. Kiza dobija otkaz u novembru, menja ga Čeda Djoinčević i uzima duplu krunu.

Link to comment

problem sa ovom upravom, ako je suditi po prethodnom prelaznom roku, jeste taj što posle njihovih "pojačanja" nama fali više igrača nego pre prelaznog roka.

 

iskreno, mene ni ova dva Slovenca nešto nisu očarala. ovaj što je poslednji stigao je krljator, onaj prvi je kiksara. za po kući je dovoljno ali za Evropu je to tanko, da tanje ne mož biti. po meni, samo Vulićević je dobra opcija u odbrani, na preostala tri mesta potreban je veći kvalitet.

Link to comment

realno najtanji smo na mestu napadača, ko budali šamar legao bi nam genetski mutant klea i škuletića, u sredini moreire i juce, na krilima ćemo se pokrpiti sa krasićem i sulejmanijem

Edited by TheBigFlegma
Link to comment

ja nam želim samo da mi ostanemo normalni pored ovakog kluba! zdravlje je kažu najbitnije!

 

a svinjaru & ekipi želim samo jedno: privatizaciju!

Link to comment

nego, mene zanima jel produžismo sa smarkovićem....čujem da se pregovara....živ nisam!!!

 

dranata, zatvaraj topik. džaba smo krečili. kakvi skotovi...

Link to comment

Mušema na centru, proleće u Evropi, promocija mladih igrača, povratak u upravu Radomira Babića, Sneki i Biki trudničko bolovanje, tradicionalni koncert grupe JNA na kraju sezone.

Toliko.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...