Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Lepa je grofova ambicija, ali bilo bi ludilo da tim sa našim koeficijentom, i generalno u našoj poziciji, pravi skup* i iskusan tim za lš. Šanse su nam mizerne za bilo kakvu grupu koga god doveli.

 

*za naše uslove

 

Edit - zapravo je posrbica već sve lepo objasnio na temu

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

 Šanse su nam mizerne za bilo kakvu grupu koga god doveli.

 

 

sanse su nam mizerne samo ako izvucemo atinske cigane, ostalo moze da se prodje ako sacuvaju tim, i ubodu dva-tri pojacanja na neuralgicnim tackama, pre svega u odbrani. ne treba bas praviti bauk od bate-a, ludogoreca, apoela, dinama i slicnih... to sto je partizan svakog leta primat davao prodaji, menadzerskim kombinama i uzdrzavanju od ulaganja u pojacanja, pa zato nije mogao da prodje, ne treba da bude neki reper, valjda su naucili da se tako ne radi.

Link to comment

ma to nema veze sa životom.

mi na toj tvojoj mapi nismo još od 1992.

da bi bili na nekoj mapi morali bi da na (polu) regularnoj bazi igramo lš/le.

Put od hiljadu milja pocinje jednim korakom  :fantom:

 

Za ovu sezonu ja prezadovoljan ulaskom u grupu LE pa sta uradimo. Samim tim bi sledecu sezonu sacekali finansijski jaci i sa boljim koeficijentom.

Link to comment

sanse su nam mizerne samo ako izvucemo atinske cigane, ostalo moze da se prodje ako sacuvaju tim, i ubodu dva-tri pojacanja na neuralgicnim tackama, pre svega u odbrani. ne treba bas praviti bauk od bate-a, ludogoreca, apoela, dinama i slicnih... to sto je partizan svakog leta primat davao prodaji, menadzerskim kombinama i uzdrzavanju od ulaganja u pojacanja, pa zato nije mogao da prodje, ne treba da bude neki reper, valjda su naucili da se tako ne radi.

Ако ми дођемо до браће, то значи да имамо групну фазу ЛЕ у џепу.
Link to comment

Posle novozelandskog štopera Adama Mičela, koji će u narednih nekoliko dana i zvanično postati novi igrač Crvene zvezde, sada je kompletna pažnja klupske vrhuške usmerena ka finaliziranju saradnje sa iskusnim francuskim štoperom. On će u Beograd stići već koliko u sredu, kada će započeti i završni pregovori dve strane.

To znači da će Fibel u Zvezdu doći kao slobodan igrač. Pored njega iz Zvezde se najavljuje dolazak još jednog, domaćeg štopera, a trenutno je tome najbliži Žarko Marković, dok je Duško Tošić i dalje najveća želja emisara iz Ljutice Bogdana.

 

Gde ce ona Kapiten™?

 

Prvi put je ostvaren finansijski plus od 2006. godine. Treba dodati da u tu sumu nisu uračunati transferi u zimskom prelaznom roku što znači da bismo i 2016. mogli da završimo u plusu. Neto dobit je 443.000 evra. Glavni motiv je da su prihodi od transfera uvećani 3,9 puta i oni učestvuju sa 25 posto budžeta", poručio je poslovni direktor kluba Stefan Pantović :Hail: 

 

"Ukupan dug je 35.000.000 evra, prvi put smo dobili evropsku licencu u prvom krugu. Domaćinski smo se ophodili prema Zvezdi, nismo uzimali kredit, niti smo se zaduživali. Bankama dugujemo 19, za razne pozajmice dugujemo šest miliona, agencijama i menadžerima dugujemo osam miliona, državi na ime poreza četiri miliona, prema sadašnjim i bivšim igračima imamo dug od dv miliona evra, i on će biti saniran ovog leta, i domaćim dobavljačima dugujemo milion. Ovo su ukupne obaveze i one iznose 40 miliona evra, a imamo i nenaplaćena potraživanja od pet miliona evra, što čini dug od 35 miliona", poručio je Zvezdan Terzić. :Hail: 

 

Izvor Mozzartsport

Edited by Milosh76
Link to comment

“Neću sigurno u Zvezdu, jer želim da me ljudi po dobrom pamte. Znam kakva je suituacija i u Zvezdi i reprezentaciji, ali želim da ostanem po strani, da navijam kao i svi obični navijači. Nadam se da će ovaj sastav Orlova da se kvalifikuje u Rusiju, ali ne želim da komentarišem ništa drugo vezano za nacionalni tim. Navijam za Zvezdu i Srbiju, kao i svi ostali i nadam se uspesima", poručio je :ziga:  koji se posle šest sezona definitivno rastao sa Birmingemom ovog leta.

Link to comment

:ziga:

 

 

Izveštaj sa skupštine:

 

http://crvenazvezdafk.com/sr/vest/4910/Odrzana-sednica-Skupstine-kluba

 

Sve jasno i očekivano sem "- dug agencijama i menadžerima 8 miliona evra"

 

:wacko:

 

---

 

 

---

 

@Nikodije

 

Uložiti pristojan, ali u isto vreme primeren novac za situaciju u klubu svakako, ali ponašati se kao smo milioneri, ne. Pre sam za strategiju i postepen rast, nego kockanje na jedno leto.

Link to comment

Bankama dugujemo 19, za razne pozajmice dugujemo šest miliona, agencijama i menadžerima dugujemo osam miliona, državi na ime poreza četiri miliona, prema sadašnjim i bivšim igračima imamo dug od dv miliona evra, i on će biti saniran ovog leta, i domaćim dobavljačima dugujemo milion. Ovo su ukupne obaveze i one iznose 40 miliona evra, a imamo i nenaplaćena potraživanja od pet miliona evra, što čini dug od 35 miliona

Edited by katamaran
Link to comment

@ Radisa

 

Otkud ja znam. Po nekoj logici trebalo bi da je manji deo (Kodzaelispor)

 

Ostalo se valjda da naplatiti jer uefa ima jako dobre mehanizme sto smo osetili na svojoj kozi.

 

edit: kolko ja znam ne. Kodzaeli ne moze u vise lige dok to ne regulise. Pre par godina je bila prica da nam neki biznismeni nude dogovor po tom pitanju al da smo mi insistirali da nam takve asove isplate u potpunosti pa je Kodzaeli ostao u beton ligi.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...