Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Prethodna strana topica je uzasna.

Apelujem da zadrzimo 1 nivo,nije ovo seljacka zadruga.

Edited by Apollo Creed
Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Mislio sam da je pitanje za klip. A slika je finale kupa 82. A glavni trener je Branko Stanković

1 za mene iz zvezdine istorije :)

Stevan Ostojić je bio trener u jesenjem delu sezone 82/83. Onda je u prolećnom delu dobio pojačanje, pa je na klupi sedeo trijumvirat Ostojić-Šekularac-Đorić ( :ziga: ).

za ovo znam iz oceve price. sa posebnom dozom gorcine pominje taj period :D

Link to comment

izgleda da su sokrat i geo u pravu. posto je ostojic ovde trener, a on je bio 81/82

 

 

panta rhei imas ovde sastave svih (i) zvezdinih generacija http://www.worldfootball.net/teams/crvena-zvezda/1982/2/

hvala.

 

samo pokusavam iz glave da se vratim u detinjstvo, da ne kazem mladost. meni mnogo lici na blagojevica, mada nisam siguran da li na istog mislimo. a udarilo i pivo pa se za trenutak zapitah da li sam ga uopste i vremenski dobro locirao, ako je uopste on, ovaj na koga ja mislim, na koga drugi misle, nemam pojma.

toliko.

Link to comment
 

image.jpg?imageId=6915&thumb=1&lastModif

koja je ovo sezona i ko je ovaj lik dole levo od sredine sto lici na binica?

 

 

A ako si mislio na onog levo od njega to je "Zvezda ima svoga sina svoga Rajka Janjanina". Elem, Bosko, Rajko, hrvat Krmpota (Bina tm), Sele, Bata Stane, Zonpi, Rep, Dule i Bojanov matori.

Edited by ljuba1
Link to comment

đorđić je u sredini gore, iznad stankovića. ne mogu da izvalim ovog dole desno, možda miletović?

 

miletovic je, cini mi se, onaj gore levo, zagrljen sa jankovicem.

Link to comment

sad kad sam se vec izbrukao sa nepoznavanjem istorije voljenog kluba, da nastavim dalje.

jesu ovaj stojanovic i kasniji stojanovic kakvi rodjaci? nikad nisam primecivao slicnost, ali na ovoj fotografiji mi ovaj stojanovic neodoljivo podseca na onog koji ce braniti 10ak godina kasnije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...