Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Zna se to u Čajetini, idiličnoj varošici na Zlatiboru gde sam proveo detinjstvo

 

+1

 

glasam za Rajevca, ostali ne koriste ovakve stilske figure

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

+1

 

glasam za Rajevca, ostali ne koriste ovakve stilske figure

Meni njega malo zao. Posle SP sa Ganom, je mogao da bira sta ce i gde ce i onda ga Arapi onako odradis pa sad vec 4 godine bleji u idilicnoj varosici i ispliva kada neko od trenera vecitih zglajzne.

Link to comment

Ovo je nacrtana situacija da se unapredi bilo ko  neko iz sopstvenih redova, Šta može gore da se desi od ovih koji figuriraju do sada

 

Gde je šta radi Nebojša Maksimović koji je uzeo titulu sa omladincima prošle godine. Sad mu je pola te ekipe u prvom timu

http://www.telegraf.rs/sport/1120943-omladinci-zvezde-osvojili-titulu

 

A pre njega ih je vodio čuveni Veličko Kaplanović, trofejni trener BSKa,  srpski Murinjo

http://www.sportal.rs/news.php?news=3111

 

Link to comment

Red je da Stane Karasi dobije sansu  :lolol:

Nista gori od 90% strucnjaka koji se pominju. Ovo ostalo (Djukic, Solid, Bozovic) je ionako bilo samo zamajavanje mase da ne bude da su odmah poceli da traze trenere po lokalnim kafanama.

Edited by katamaran
Link to comment

sta fali zokiju djordjevicu?

 

dobar motivator, vrsan strateg, vratio bi se u srbiju na pravi poziv. dobro mozda je grobar ali bio je i jedan vaske.

 

1157887-29.jpg

Link to comment

Dragi Kanatlarovski je već iskusan trener, zna ligu. Musemić ima titulu sa Sarajevom.. Bar legendi imamo dovoljno

 

A ovi zapeli, Pižon, Kosan, Rajevac, svake godine

Link to comment

Meni njega malo zao. Posle SP sa Ganom, je mogao da bira sta ce i gde ce i onda ga Arapi onako odradis pa sad vec 4 godine bleji u idilicnoj varosici i ispliva kada neko od trenera vecitih zglajzne.

 

Ali je zato tim Arapima uzeo neviđen novac, ako se ne varam oko 5 miliona evra, za godinu dana rada. I dan danas siguran sam da može da dobije ponudu iz Afrike koja je vrlo pristojna, ali se očigledno njemu iz nekog razloga ne ide iz Srbije.

Link to comment
 
Potrebni su vam i novi igrači. Pojačanja?

- Većina igrača iz ove sezone ostaje u klubu. Naravno, moraćemo nekoga i da dovedemo, ali imamo još vremena - zaključio je Terzić.

 

Mene ipak ovo najviše brine. Nije baš da ima vremena, jer pored trenera moramo i da mu dovedemo igrače na početak priprema, a one su za 10ak dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...