Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Terza kaze da su ga odbila tri trenera po njegovom ukusu - Ivica Jovanovic, koji je produzio ugovor za neke ogromne pare, Miroslav Djukic, koij hoce da ostane u Spaniji, a i ne zeli u srpski fudbal, kao i Grof, koij ide na operaciju diskus hernije pa ce biti duze odsutan... 

 

Preostali kandidati su Filipovic, Pizon, Rajevac, Okuka, Kosan... 

 

Lepo sam ti ja Posrbice rekao da otvoris ovu temu sto pre jer kad izaberu novog trenera nikome nece biti do pisanja, pa ce tema da zvrji prazna...

 

Sa ovog ocaravajuceg spiska, ako mogu da biram, ja bih da preskocimo Kosana i Pizona. Okuka je najmanje raubovan ovde, a imao je i nekih simpa izdanja u Poljskoj. NIje da sam fasciniran, ali ako je na ovo spao izbor, onda daj tu (o)kuku...

Link to comment

tragicnije je to ko su ti kandidati

 

 
Odustali ste od Norvežanina Solida 

- Mislim da u ovom trenutku Zvezdi treba domaći trener, a ne stranac.

 

Ode i poslednja sansa da nam ne sledi krajnje mucna godina...

Link to comment

Najbolje što može da im se desi je da ih svi odjebu pa da ostane Lalatović. kao prošle godine kada su pokušavali na polusezoni da smene Slavišu koji je ostao ostao do kraja i uzeo titulu samo zato što niko drugi nije hteo da dođe

 

A i Slaviša je slobodan, on je skoro pa domaći trener i legenda kluba

Link to comment

Nesrecnici koje su sad skupili ce oberucke prihvatiti. Njih nece ni Palilulac al Terza veruje u njihovu strucnost

 

Lalatovic + uzi izbor za trenera. Pomislo bi covek da se odrzava neki izbor za najgrdjeg trenera u istoriji a ne bira novi trener.

Edited by katamaran
Link to comment

"Posle razgovora sa Stojanovićem u petak smo shvatili da se umorio, potrošio da je i zdravlje narušio."

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Od 1945. do 1992. Zvezda je imala 22 trenera (47 godina) koji su sa Zvezdom 19 puta bili prvaci države.


Od 1992. do 2015. kroz Zvezdu je prodefilovalo 29 trenera (23 godine) koji su za to vremeosvojili samo 7 šampionskih titula.


19 titula je osvojeno kada su konkoruencija bili Partizan, Hajduk, Dinamo, Sarajevo, Željezničar, Vojvodina (šampioni bivše SFRJ lige), dok je 7 titula osvojeno u konkurenciji Partizana (+ Obilić 1 put).


 


Navijači bi ili Robija ili Slavoljuba...al' od toga znamo da nema ništa.


Link to comment

Možemo precrtati jos jednog kandidata...

 

 "Kao dete sam navijao za Partizan! I brat i ja. Zna se to u Čajetini, idiličnoj varošici na Zlatiboru gde sam proveo detinjstvo. I uz brata, zbog kog sam i počeo da igram fudbal, često smo igrali Zvezda protiv Partizana. Nas dvojica smo igrali za Partizan - rekao je Milovan Rajevac gostujući na Radiju S u emisiji „Tajm aut“.

Iskusni fudbalski trener tvrdi da i danas voli Partizan, ali ni da nije ravnodušan kada je Crvena zvezda u pitanju.

- Pa dobro, volim i sad Partizan. Ali normalno i Zvezdu. Bio sam tamo i kao igrač i kao trener. Jeo njihov hleb. Sada kao trener mogu da vodim i jedne i druge. (smeh)"

 

Realno-neces voditi ni jedne , ni druge ( smeh)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...