Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Da ima ona priča protiv Argentine kad objasnjava taktiku igracima: Njihov golman nema potrebe da ga predstavljam kad do njega necete doci????, odbranu cemo isto da preskocimo bicemo svih 90 minuta na nasoj polovini ko predje na njihovu polovinu napravice 1000 sklekova nakon meča. ????

 

A u njegove trenerske kvalitete uverili smo se dok je bio selektor : nije nam bio dan,sudija je kriv nije nam dao da igramo ????

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Pa kolko ti imas godina, 5? "Ja kolko sam cuo" :torbica:

 

mislio je moca na ove jsl standarde, a ne na ono sto ti gledas preko satelitske antene    :torbica:

Edited by Bright Billy
Link to comment

evo 1 za vas.ledjenda vasa,radijo sa miljanom-praocem tola,igro za repku,stvorio sijaset velkih trenera,osnivac dojranske skole,filosof medj kouchima,nema tajni u sveckom fuzbalu,nema veze sa domobransko-lopovskim strukturama sa druge strane brda,skroman,nikad krivicno gonjen..

Link to comment

 

image.jpg?imageId=6915&thumb=1&lastModif

 

Ovo je generacija uz koju sam (neke dve godine pre ovog kupa) počeo da gledam fudbal. Ćale me vodio na par utakmica. Pižon mi je bio ok, ali sam najviše voleo Šestića  :blush:

Link to comment

Meni je taj kup prva utakmica ikada. A prva na koju sam.otisao sam je bila kada je sele predriblao ceo zeljeznicar i dao gol. Ali pizon je pizon

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Da se ususdjuju da dovedu Kosanovica vec bi ga doveli. Unesrecice nas nekim drugim.

 

Rajevac ili Pizon. Strava ilii uzas.

 

Mada bukvalno svakog bih lakse svario od Alkosana

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...