Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

dajte neko da odredi sa koje tekme iz koje sezone je fotka, neću moći da spavam!

 

     Rečeno više puta na prethodnim stranicama, finale kupa Zvezda-Dinamo 4:2, maj 1982.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

p(o)b(o)g(u) čoveče uniši topic :mad:

vidis da prizivamo "slavne dane nase proslosti"

prikljuci se ritualu il ces snositi posledice ako sezonu ne zavrsimo sa triplom krunom 

Link to comment

     Rečeno više puta na prethodnim stranicama, finale kupa Zvezda-Dinamo 4:2, maj 1982.

 

Kul, onda crvenazvezdafk.com zajebava, naveden je Milko u sastavu, bunilo me to plus pojava malog Dike, a ne navode Rajkovića.

Edited by ljakse
Link to comment

Kul, onda crvenazvezdafk.com zajebava, naveden je Milko u sastavu, bunilo me to plus pojava malog Dike, a ne navode Rajkovića.

 

    Igrao je Milko, samo se negde zagubio na slici.

Link to comment

    Davidović je bio mediokritet, nejasno je čime je on zaslužio da brani u Zvezdi. tm njegove karijere je kada ga je u dresu Osijeka, Šestić tri puta lažnjacima bacao na travu pre nego što je zategao pod prečku. Još jedna trivia, imao je opak dres u sezoni 1988/89 (reklama casucci), zeleni sa crnim štraftama.

da li je to ona situacija oko 0:55 sa klipa sto je milos kacio?

golman pliva li pliva, po opisu moglo bi biti to

Link to comment

Ne sećam se da je Davidović bio neka specijalna rupa, prošao mi je onako poluneprimetno u klubu. Ali se zato sećam debija malog Dike, tekma pre derbija protiv Dinama (V), mislim da smo dobili 3:0, a on je branio ko zmaj. I sećam se euforije posle te tekme, i onda lađenje na JNA.

Link to comment

Ja ne bih voleo da dodje Pigeon. Vidi se da je dobar lik, nego je naivan i ima problema u komunikaciji pa je to iskoriscavala razna stoka, od Vesica i Lukica do Toleta.

A i neki reprezentativci su ga podjebavali a on je vise fudbala zaboravio nego sto ce neki od njih ikada nauciti.

 

Jbg, los je trener ali sa njim ne bih mogao da se sprdam kao sa raznim Kosanovicima.

Link to comment

Sranje, a taman sam bio ubeđen da ćemo dobiti normalnog trenera :( šta se to desilo u međuvremenu, kakav je to preokret?

 

:lol:

 

Meni Zonpi nekako dodje kao vrh ledenog brega sto se tice ocaja. Vise bih se smorio samo da dodju Kosan, Ziva i Dostana...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...