Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2015


freakns

Recommended Posts

Moj utisak je da ipak fizicki nije 100% onog Nola iz 2011, ali to nadomescuje pametnom igrom, kako i treba. I bogufala pa je odmah na pocetku godine puko jedan mec, i onaj Dubiai od Feda pa ga ne pritiskaju jos i sa tim rekordima.

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    379

  • Timmy

    221

  • Max Morlock

    175

  • dùda

    167

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da nije puko ta dva meca odavno bi oborio rekord. Poslednji poraz mu je bio jos na USO (valjda? posle je igro samo jos Pariz i London, i onda ova godina...)

Link to comment

Da nije puko ta dva meca odavno bi oborio rekord. Poslednji poraz mu je bio jos na USO (valjda? posle je igro samo jos Pariz i London, i onda ova godina...)

 

Nije, igrao je i Sangai gde je ispao u polufinalu. A i bez toga, ima valjda onaj rekord o najvise vezanih pobeda od pocetku sezone. U svakom slucaju, stvari od sekundarne vaznosti kojim bi ga samo bombardovali.

Link to comment

Moj utisak je da ipak fizicki nije 100% onog Nola iz 2011, ali to nadomescuje pametnom igrom, kako i treba. I bogufala pa je odmah na pocetku godine puko jedan mec, i onaj Dubiai od Feda pa ga ne pritiskaju jos i sa tim rekordima.

naravno da nije.

4 godine je stariji i usao je vec u godine kada ce fizika da mu popusta. 

Link to comment

naravno da nije.

4 godine je stariji i usao je vec u godine kada ce fizika da mu popusta. 

 

Pa, nema 40 nego 27. :lolol:

 

Ne verujem da je pao sa snagom vec je jednostavno pametniji i iskusniji igrac pa lakse kontrolise meceve upravo je u godinama kad bi trebalo da ima najvise snage. Novak ima malo zovijalni karakter, zbog toga ljudi zanemaruju to koliki je on zapravo fanatik i koliko je opsesivno posvecen karijeri. Mislim da je Tipsarevic svojevremeno izjavio da nema Boga da bi izdrzao vise od godinu dana rezima koji je Djokovic sebi nametnuo od pocetka karijere. Jebi ga, trebalo je zaista stisnuti petlju do kraja i upustiti se u bitku sa Rodzerom i Rafom za mesto na celu karavana, u vreme kad su njih dvojica harali tenisom maltene je bilo nezamislivo da ce se u vreme dok traju njihove karijere pojaviti igrac koji ce ih potisnuti iza sebe.

Link to comment

da, novak jeste veoma disciplinovan glede vlastite karijere, u najmanju ruku, nego se to baš ne vidi na prvi pogled

 

jednom je pilić ispričao zanimljivu pričicu iz vremena kada je novak vežbao kod njega u nemačkoj (tada je novak imao 12 godina)

ujutro je sve polaznike kupio po gradu (nije bilo smeštaja tipa internata) neki kombi

i dešavalo se da deca kasne, pa ih kombi čeka, pa umesto u 8, budu na treningu u 9 recimo

i onda se novak bunio jer takvi klinci ''ugrožavaju njegovu karijeru''  :D

Link to comment

Pa, nema 40 nego 27. :lolol:

 

Ne verujem da je pao sa snagom vec je jednostavno pametniji i iskusniji igrac pa lakse kontrolise meceve upravo je u godinama kad bi trebalo da ima najvise snage. Novak ima malo zovijalni karakter, zbog toga ljudi zanemaruju to koliki je on zapravo fanatik i koliko je opsesivno posvecen karijeri. Mislim da je Tipsarevic svojevremeno izjavio da nema Boga da bi izdrzao vise od godinu dana rezima koji je Djokovic sebi nametnuo od pocetka karijere. Jebi ga, trebalo je zaista stisnuti petlju do kraja i upustiti se u bitku sa Rodzerom i Rafom za mesto na celu karavana, u vreme kad su njih dvojica harali tenisom maltene je bilo nezamislivo da ce se u vreme dok traju njihove karijere pojaviti igrac koji ce ih potisnuti iza sebe.

 

upravo tako...

2011 je jedan novinar napisao nešto tipa;

 

Sampras je dve godine za redom proglašavan za najspremnijeg sportistu sveta, njegovi treninzi su bili spartanski surovi,

Nadal se danas ništa manje ne štedi a pre svakog meča upražnjava posebne tehnike disanja i kontemplacije,

 

a kod Djokovića sve to izgleda znatno jednostavnije....igra neverovatan tenis i stiže da svom snagom uživa u životu.

Link to comment

rafa postao počasni građanin pariza, sa sve pripadajućom ceremonijom

 

kome to odgovara i zašto baš sada ?

 

 

:Jova:

 

 

 

meni to ok, mislim što je počastvovan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...